Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IPY3 - UoForever-VeteranUo

Wolas

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

abi paticik şifresi hacklense ne olur ki? en fazla küfür eder banlatır hesabı asdasd. önemli olan mailler ve diğer battle.net, ncsoft vs. gibi master accountlar. herhalde insanlar nebula'da veya veteran'da yazdıkları şifrelerle aynılarını kullanmıyordur.

çoğu aynı kullanıyo, nebulanın yaklaşık yarısının facebook hesaplarını da almıştık
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

salvation said:

Fransuxa said:

şu anda benim accountta heralde 400m den fazla para falan vardır. 4 tane edit acc patlattım bankada köppek gibi dupe lu 1m lik checkler var. akdf

bana biraz para item filan versene lan , 200m para ver bi sürü item ver

nick ne nerdesin?

ahah bana da bi 100m ateşleyiver :) hatta benim account name ve şifre de listede var gir kendin koy ehehue
Sosyal ağlarda paylaş

Gaboo said:

bingildak said:

abi paticik şifresi hacklense ne olur ki? en fazla küfür eder banlatır hesabı asdasd. önemli olan mailler ve diğer battle.net, ncsoft vs. gibi master accountlar. herhalde insanlar nebula'da veya veteran'da yazdıkları şifrelerle aynılarını kullanmıyordur.

çoğu aynı kullanıyo, nebulanın yaklaşık yarısının facebook hesaplarını da almıştık

benim facebook hesabını da patlatın lan hadi
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Gaboo said:

bingildak said:

benim facebook hesabını da patlatın lan hadi

ver facebookunu patlatim olmadı arkadşa olarak eklerim
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abi 60k 60k 60k dupe lu ne ingotlar ne bilmemneler nası edit yok lan bu serverda? bu şekilde kasamaz ki zaten bi adam makroyla bile kasamaz. 200 bin er tane her ingottan olurmu abi?

olm bende aynı şekilde gördüm bi adamda az önce zilyon tane ingot var aheahe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...