Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IPY3 - UoForever-VeteranUo

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Fransuxa said:

olm heriflerde nası bi açlık varsa milyarlarca ingot var 12893k verite 1283172k silver bilmemne napıyolar bu kadar ingotu arkadaş.

bende uğraştımda pc yi sadece mario oynamak için kullandığımızdan google bile la siktir git yat artık dedi. yatıom bende. oynanmaz 42 tane edit char ayıkladım 25 dakkada. ipy de kasarız artık adfuıh atsız matsız.

şunları da görsünler hala güvenirler mi acaba ownerlarina sdfsdg
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

biz ezilenin yanındayız. bunca yıldır edit bir kamyon account ile oynadım hangi char edit hangisi değil şak diye çözebiliyorum en azındna bankasından. bizi robin hood gibi düşünün zenginden alıp fakire vericez. çantasında üst üste 59 tane 1m lik check olan adam edittir abi. bunu alıcaz fakire fukaraya dağıtıcaz. bi nevi watchful protector olayı. kimsenin emeğinde gözümüz yok. bir tane iteme dokunmadım. vicdan yaptırtmayın yani insanlara. üst üste bi kasadan 4 tane torba içinde m lerce para çıkınca e kusura bakmayında amoğagoruz bülentbaşgaan laylaylaylay diye yardırrım asdfkjh

ahahaha abi runuo bilmiyorsun birde bu muhabbetten editli diyorsun adamlar yüz tane account açıp günlerce easyuo ile makro da takılıyor normal o para. Baştan söyledim Veteran'a girmeyin berbattır diye vaktinize yazık oldu neyse ki somon imdadınıza yetişti de bir nebze olsun neşe buldunuz. Onların emin ol hiçbiri edit değil zaten o kadar m para yapmak için edite ihtiyaç yok easyuo var kapı gibi açıyorsun her şeyi kasıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...