Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

5li

Hiç biri. Tuttle ailesinin üyeleri var bi onu biliyoruz, kaset peder tuttleın kasasından çıkıyor. Bide internet teorilerine göre martynin kayınpeder olabilir işte, kızın çizimleri bebeklerle yaptığı canlandırma ve problemleri ordan etkilenmiş olabilir hikayesi.

95te ölen reggie ve dewall bu tuttle ve şurekasının büyük ihtimal tecavüz ettiği ve ensest ilişkilerden falan doğan kendi çocukları. Üçüncüsü de bizim erol. Martyle rust ın kurtardığı kız ve ledouxların araba tamircisi uzak kuzeniyle tuttle malikanesine bakan yaşlı zenci teyzenin anlattıkları bu yönde en azından.

Yani o beşli daha farklı, daha eski bi cult. İhtimal modern cinayetlerle falan alakaları yok, hatta bi tanesi bence kesin erolun yatağa bağlayıp dudaklarını falan mühürleyip mumyaladığı babası.

Sosyal ağlarda paylaş

bu da bonus olsun

yönetmen diyor ki
"I never read into what she was doing as having any relation to the crimes or the cult. I read Audrey’s behavior as being the direct result of an inattentive father. Seeking male attention in other places, or even seeking to get into trouble, perhaps, to get the attention of her father; it was not related to the killings or anyone around them. I don’t even remember seeing the spiral in her room."

sorduğum sahne için
bulutları gördüğü yer hani, siyah yıldızları onaylamış ama o spiralin ne olduğunu söylersem başım yazarla belaya girer diyor eşek herif eheh.

Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

teoriler balon gibi, axedice gibi patladı.

Anlıyorum kocaman siyah çerçeveli gözlükleriniz, kareli dar pantalonlarınız ve dar v yaka süveterleriniz kan dolaşımını etkileyerek mainstream fikirlere karşı alerji yarartıyor.

Ama Carcosa üzerine bu kadar buildup varken, karakterlerin gelişimi için önemli olsun olmasın bi deliver istiyorduk, bekliyorduk. Total unraveling ya da lost soslu reddit teorilerine gerek yok, TAKE OFF YOUR MASK! diye höyküren prime evil ın niye bu hale düştüğüne dair ufak bi flashback bile yeterli olurdu. Onun yerine dedemin (dedenin?) sana nasıl atladığını anlat diyip lapsexe girişmesinden, 40 ayrı yan karakterin yarım yamalak hatırladığı hikayelerden anlam çıkarmamız gerekti.

Türk kezbanları gibi gösterip de vermemek tam olarak böyle bişey, o yüzden sana soruyorum arcane efendi. Evlenmeden niye olmaz?
Sosyal ağlarda paylaş

ben de istiyordum o deliverı. ama hiçbir zaman dizimagden lost izleyen liseli gibi bakın buraya da spiral koymuşlar!!11 gibi bir yaklaşımım olmadı. beklentiyi düşük tuttum. niye? yapamazlar diye mi? hayır, gidişata göre öyle tahmin ettim.

biz karakterleri, diyalogları överken ön planda bunların olduğunu söylerken bizimle daşak geçtin sexdice. şimdi diziyi yapan adamlar aynı şeyleri söylüyor. nabers? ehueh.

ha şöyle. gönül rahatlığıya beğenmedim de. beklentilerimi kullanılmış mendil gibi kenara fırlattılar de. kafanı koy omzuma, ağlayarak içini dök bana (inb4 burada seksüel bi kinaye yok pis herifler). facebook'da dedirtemedim buraya kısmetmiş ahah.

evlenmeden niye olmaz biliyor musun, son 2 bölümün çekim senarosunu çekimden iki hafta önceye yetiştirirsen olmaz tabii. uzun bağlılığın, önceden yazmanın getirdiği tatmin başka.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

ben de istiyordum o deliverı.

Ha şöyle yola gel.

arcane said:
biz karakterleri, diyalogları överken ön planda bunların olduğunu söylerken bizimle daşak geçtin sexdice.

Spark sıradağları yaratırken bu orijinal fikri de ben buldum dediği için onunla dalga geçtim, ama canın sağolsun panpa.

said:
gönül rahatlığıya beğenmedim de.

Beğenmemek mi? Allah çarpar sirkte koştuğum için. Tövbe headshot.

said:
kafanı koy omzuma, ağlayarak içini dök bana

Sonra da maggienin rustı kullandığı gibi kullanıp at beni? O taktik bi kere işe yarar arcane efendi yemezler.

said:
evlenmeden niye olmaz biliyor musun, son 2 bölümün çekim senarosunu çekimden iki hafta önceye yetiştirirsen olmaz tabii. uzun bağlılığın, önceden yazmanın getirdiği tatmin başka.

- Ama ben eve gelirken filim izleriz diye gelmiştim, yhaaa durr öpme pissss...
Sosyal ağlarda paylaş

flashbacki naapcaksınız abi

adam deli işte. tvyi görüyor aksanı değişiyor falan. küçükken babası suratını yarmış. ensest vahşet tecavüz gırla. teypi var adamların. babayı da mumyalamış norman bates gibi. o ailenin en sakat üyesi buymuş işte, kralı bu yani sdf.

zaten elemanlar errol yellow king değil dedi haberiniz olsun ahaha. o da ayrı bi bomba.

benim gönlümde yellow king'dir ama. rust'ı görünce çıkar ulan maskeni dedi. bölüm sonunda ağlıyordu rust. işte budur abi. ağlattı adamı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...