Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

ahmedinejad said:

Ya bu apexis için questi olmasa da bölgesine gittiğinde bonus quest gibi apexis alabiliyordun kaldırdılar mı onu? günlük 2k falan apexis alıyordum öyle. şimdi olmuyor sanki.

nasıl ya? gunde 1k'dan fazla apexis alamadım ben 2k nasıl alıyosunuz?
moblardan dusen 3-5 bisiyi saymıyorum tabi.

pit questini al, ama shatrata git mesela orada da otomatik açılıyo quest yapıyosun, diğeri de bonus oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler kusura bakmayın, bişey soruyorum hemen silicem tarzı alakasız bir soru olucak ama cok acemiyim kusura bakmayınız. Level 55 bir Shamanim vardi 2009 yilindan kalma. Element specti bu Dual specte itemler uyum sagliyomus ayagina respec yaptım enhancementa ama sanirim WoD itemleri icinmis o olay. Questleri yapabilcek kadar seviyede agilty ihtiva eden item bulabileceğim bir yer var mıdır parasıyla ? Pandariada green vendor varmış sanırım ama oraya da kifayetim yetmiyor. Teşekkürler. (shamanların mevcut durumunu az cok ogrendim ama anısı var:p )

Not : AH den beceremedim veya mevcut levelde 10k gibi para harcamak gerekiyor sanırım yoktu o zamanlar öyle paralar ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

dual spec diye bi olay geldi, hem enh hem elem olabiliyorsun. ikisi arasında değişiklik yapmaya gold istemiyor.

benim tavsiyem elemental kal, ikinci specini de resto al. o lvllarda zaten pek bişey farketmez neyle dps yaptığın. healer specle de arada instance yapar healing mekaniklerini öğrenir ya da hatırlarsın. Item falan bulmaya kasma yani, ha illa istiyorum diyorsan ah yi kontrol et öyle 10k falan tutmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok enhancement yaptim zaten de intel bütün itemler, bir allah agiltysi item yok üstümde vendor falan satiyosa idareten bisiler aliyim quest yapmak icin zamanla gelir zaten dedim. Biraz garip yazmisim kafa yerinde degil. Shamanin durumu malum zaten de anısı var arada oynayim dedim onu da. AH den halletmeye calisayim, Sağolun.
Sosyal ağlarda paylaş

daverc said:

Yok enhancement yaptim zaten de intel bütün itemler, bir allah agiltysi item yok üstümde vendor falan satiyosa idareten bisiler aliyim quest yapmak icin zamanla gelir zaten dedim. Biraz garip yazmisim kafa yerinde degil. Shamanin durumu malum zaten de anısı var arada oynayim dedim onu da. AH den halletmeye calisayim, Sağolun.

oyunu o kadar kolayladilar ki bir iki saate toplarsın itemları vanilla gibi değil. ya dünyadan haberin yok ya scam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...