Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Abi 100 olunca ne yapıyoruz şimdi? Elimde bir khadgar'in görevler var. Garrison'da fishing daily var tamam. Madeni topla order ver. Elemanları göreve yolla tamam.

Dungeon yapmaktan baska ne var yapılabilecek?

Panda'da 25 daily yapıyordum kafadan. Bu kuşların frostwof'un falan hiç questleri yok bildiğim. Az önce yapacak bir sey bulamadığımdan oyundan çıktım. Nedir yani şimdi? Rare mi arayacağız bu mudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Ama daily hakikaten kanser ediyo dozunda olmadığı sürece. Pandaria zaten ... gibiydi, üstüne daily olayından muzdarip direk pas geçtim neredeyse. 100 olunca en önemli iş bir kere hızlıca raide hazırlık anlamında gear upgrade abi işte. HC farm vs. Ki mesleklerdi, garrison update vs bayağı bayağı yorar yani.

Daily konusunda TBC en dozunda paketti işte. Ayrıca rare kovalayın abi, trinket düştü dün procladı epic oldu vs..auhahuhsd...eğlenceli yani.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Ama daily hakikaten kanser ediyo dozunda olmadığı sürece. Pandaria zaten ... gibiydi, üstüne daily olayından muzdarip direk pas geçtim neredeyse. 100 olunca en önemli iş bir kere hızlıca raide hazırlık anlamında gear upgrade abi işte. HC farm vs. Ki mesleklerdi, garrison update vs bayağı bayağı yorar yani.

Daily konusunda TBC en dozunda paketti işte. Ayrıca rare kovalayın abi, trinket düştü dün procladı epic oldu vs..auhahuhsd...eğlenceli yani.

Bu epic proclaması nasıl oluyor bendede 2 kere oldu anlayamadım her charda belli bir şansla epic olma durumumu var?
Sosyal ağlarda paylaş

ally seniz ve aşran sırası kesinlikle gelmiyor ve bu yüzden item alamıyorsanız ve honor u caplediyseniz şöyle bir yol buldum:
honor itemları hemen kalenin içinde ki vendor da bildiğiniz üzere.
kaleye arkadan dolanarak gidebiliyoruz yeterince hızlı olursak bizi dışarıdan atamadan vendoru açıp 1 item alabiliyoruz.

ben şöyle yaptım:
ilk gittim vendora bütün itemların ss ını çektim 6 tane sayfa oldu.
sonra hangi itemı alacağımı belirledim.
her seferinde kalenin arkasından dolaşıp o itemı alıp teleport yedim.

salak oyun mekaniklerinin bizi düşürdüğü duruma bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...