Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Valla en az 3 tane expansion releasinde gece vardım. Böyle saçmalık görmedim. Evet DC lerdi, sıra beklemlerdi, belli bölgeler lag vs oluyor ama hotfix vs çabuk çözüyorlardı. Bu bildiğin sıvanmış hali. TN falanda değil mesele, boş serverlar vs hepsinde var aynı sorun. Tüm harita ayrıca. Herifler 12 saattir beceremedi hiç bir şeyi. Khadgarı bile alıp Orgriye koydular auhahuhusaa..çözüme gel
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna girebildiğinize şükredin lan bence.
İsmini vermeyim bi oyunda (fanboyları kızıyo sonra) 5.5 sıra bekleyip son yarım saat kala sıradeyken disconnect olmalar, 3 saat sıra bekleyip oyuna girdikten 7dk sonra "tanrılar bağlantını kesti" diye oyundan atmalar. 150 dolar verdiğin oyuna günde 10dk girememek saatlerce sıra vs. Böyle oyunlarda var bakın şükredin halinize.
Sosyal ağlarda paylaş

Xrealm'i kapatıcaksın abicim başka çözümü yok bunun.. resmen bitik serverlar.. bu gidişle 1 hafta götü toplayamaz bunlar.. millet asosyaller gibi girip çıkmak bilmiyor. Dün gece baktık giremedik hadi yatar dedik yattık. Ulan yattıgımda duran adam sabah kalkıyorum hala burda. özellikle bakıyorum yani. Kungen falan bsg lütfen artık şu oyundan dün aksam 5 den beri..tamam en iyi sensin en iyi 100 sensin. sfd
Sosyal ağlarda paylaş

ya saçma sapan konuşuyorsunuz wowun şuan aktif subı 10m'in üzerinde, ben oynamıyorum şuan ama son oyun releaselerini vs gördüğümüzde cidden serverları ayakta tutmak en az 2-3 gün istiyor stabilite için, ve dua edin blizzard aldığı paranın karşılığını vermeye çalışıyor 2 gün eklenir hesaplarınıza tekrar, ilkokula giden çocuklar gibi ya of giremiyoruz bu ne biçim iş diye bağıracağınıza arada deneyin 1-2 gün verin adamlara bu kadar takıntılı olmayın.

eyvallah para verdiniz vs ama demekki adamların beklediğinden çok kişi geldi tekrar oyuna.

twisting netherda olanlar vs hiç ağlamasın bence zaten biliyordunuz böyle olacağını ^^

sakin olun, düzelir max 2 güne, bende 1 hafta sonra flm alıcam sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

ne aglaması .. parayı alırken iyi her ay 13 euro çekerken iyi.. gerizekalı herifler 4.expansion'ı cıkarttı hala aynı tatava.. bunun adı aglamak degil. aglamak başka şeylere denir.

3 expansion alıp rezil olmuşsun aynı tatava dediğine göre, 4. almak salaklık oluyor bu durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

+ olarak mop'a release'de başlamadım
ve diğer expansionlarda aynı sorunu yaşadım demedim abicim ben yukarıdaki postlarda.. adamların 4. exp'i cıkardıgını söyledim sadece ( biraz daha temkinli yaklaşmalarını söylemeye çalıştım ) TBC de böyle bişey yaşamadım keza wotlk'da gayet güzeldi tamam kopuyoduk zaman zaman sıra oluyodu ama bunun gibi bişey yaşamadım..
götünden arguman uydurma..
Sosyal ağlarda paylaş

4 expansiondır rezil oluyorum hep aynı tatava diyorsun, 3 expansion alıp rezil olmuşsun, sevmiyorsun firmayı, 4.yü alıyorsun, bu durumda bunun senin salaklığın olduğunu belirttim bak açık olarak yazıyorum ahah

abi öpün başınıza koyun biz archeage'e 1 hafta giremedik, allahtan para vermemiştim ona fasd
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

+ olarak mop'a release'de başlamadım
ve diğer expansionlarda aynı sorunu yaşadım demedim abicim ben yukarıdaki postlarda.. adamların 4. exp'i cıkardıgını söyledim sadece ( biraz daha temkinli yaklaşmalarını söylemeye çalıştım ) TBC de böyle bişey yaşamadım keza wotlk'da gayet güzeldi tamam kopuyoduk zaman zaman sıra oluyodu ama bunun gibi bişey yaşamadım..
götünden arguman uydurma..

Eternal said:

ne aglaması .. parayı alırken iyi her ay 13 euro çekerken iyi.. gerizekalı herifler 4.expansion'ı cıkarttı hala aynı tatava.. bunun adı aglamak degil. aglamak başka şeylere denir.

ağlama melis.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya disconnet ve sıra olayı olacak buna bişey demiyorum.. aynı tatava dedigim kısım o.. O konuyla ilgilide Xrealm kapatsınlar geçer dedik..
Ama şuan bu yaşanan lag gibi bişey ben görmedim daha önce.
bide sen kimsin abi ben ne anlatıyorum sana burda ahaah

tamam almayız bidaha wow .. haklısın salaklık oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...