Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anneye telefon.

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

foto çekcek, 3-4 mp falan olmalı en az, banka işlemleri yapabilecek kadar internete girebilecek, mekanik ve dijital olarak sağlam olcak. yani şöyle bi 5 yıl gidicek telefon en az. çok kompleks işlemler yapmayacak zaten annem ama zırt pırt yazılım hatası verecek veya en ufak düşüşte milyon parçaya ayrılcak telefon da istemiyorum.
galaxy ace gibi bişey düşünüyodum ama herkes sövmüş. ne tavsiye edersiniz. android olsun tabi bide. hadi tavsiye.
Sosyal ağlarda paylaş

ben pek anlamıyorum telefon işinden de, annem bir telefon almış samsung.. aynı telefonun hayvan gibi olanı var bu minisi işte.

Annem banka işlemleri için kullanmıyor ama ben takılıyorum arada internette sıkıntı yok.

şimdi birleştir bilgileri.

edit: buymuş

http://static.shiftdelete.net/img/article_new/samsung_galaxy_s3_mini_sdn_tolga-5-1350036788.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bizim baldız ve yenge kullanıyor oldukça memnunlar. ama arkadaşın eşi düşürdü telefonu, çok dikkatli kullanıyordu kız ilk kez parkeye düşürüyor telefonu ve direk ekranının kenarı kırılmış cam baya gitmiş. sigortası varmış allahtan direk vermişler beleş yapıyorlamış. 600-650 tl gibi fiyatı +100 tl sigorta yaptırıyorsun çiçek gibi.

telefonu söylememişim; discovery.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

foto çekcek, 3-4 mp falan olmalı en az, banka işlemleri yapabilecek kadar internete girebilecek, mekanik ve dijital olarak sağlam olcak. yani şöyle bi 5 yıl gidicek telefon en az. çok kompleks işlemler yapmayacak zaten annem ama zırt pırt yazılım hatası verecek veya en ufak düşüşte milyon parçaya ayrılcak telefon da istemiyorum.
galaxy ace gibi bişey düşünüyodum ama herkes sövmüş. ne tavsiye edersiniz. android olsun tabi bide. hadi tavsiye.

sen boş ver milletin sövmesini.Anneler bizim gibi profesyonel kullanmayacak nasıl olsa telefonları.Fazlasıyla memnun kalacaktır ACE'den.Al derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

gm discovery güzel gözüktü, başka gm discovery hakkında yorum var mı?

ben arada karıştıyıroum işte hediye aldım her bişeyine baktım. 8mp kamerası var. fiyatı 650-700 şu an. ama dediğim gibi 1 kez yere düşürsen bile GG olur bu alet. öyle çizikle falan atlatamazsın. tuzla buz olur sdfsd. ama anneler çantada taşımıyo mu telefonu hep? onlar daha az düşürür gibi geliyo bana sanki sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

topik ismi çok zararlı abi değiştirin onu.
çok kötü espriler yapılır ya. yani şimdi spark açmasaydı başkası açsaydı titreşimli bişeler al falan derdim sırf spark olduğu için ve bu forum buna izin vermediği için böyle espriler olmasın diye değişmeli topik ismi. çok zor duruyorum lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...