Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

ahaha
http://www.ntvmsnbc.com/id/25482332/

Hafta sonunda ise Darckobra adlı bir kullanıcı, canlı yayında uyuyan eşinin kıyafetlerini çıkarmış, oyun oynamaya devam ederek çıplak kalan eşinin görüntülerini binlerce kişiye izletmişti.

dark kobra sonuçta. iyi gene sadece görüntülerini izletmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu görüntülere tanık olan ‘The Playroom’ kullanıcıları ise sistemden engellendi. PlayStation, Twitter üzerinden “Playroom kullanırken içeriğinizin tamamen oyun üzerine olması gerekmektedir. Kullanım şartlarına uygun olarak moderasyon yapıyoruz” açıklamasını yaptı.

nasıl çeviri nasıl haber lan bu
Sosyal ağlarda paylaş

benim ps4 leri aldığımız yeri başka bir bayii sony 'e şikayet etmiş 1299 tl den satıyor diye, la burdan biri başka sony bayisini arayıp söyledimi!!!! şu bayide 1299 muş sizde verirmisiniz diye, burdan alanlar arkadaşlarına filan söyledimi şu bayiden aldık diye????? sony aramış adamları 1299 tl den sattığınıza dair şikayet var diğer bayilerden diye...

ulan kırkyılın başında avantajlı bir şey yapalım millet faydalansık dedik olaya bak.

heriflerin başı belaya girdi sony satamazsın 1299 tl den tek fiyat satılmak zorunda faturarlını kontrol ederiz yada ürün göndermeyiz diyorlarmış, çözmeye çalışıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

anca buradan alan biri , bir arkadaşına söylemiştir, şu bayiden aldım diye , o söylediği kişide ürün bulamayınca başka bayiye sormuştur böyle patlamıştır olay.

ben özellikle forumda bayi adı telefonu vermedim, alanlara mail gönderim yerin adını telefonunu,

bi şeyide sağa sola hava atmadan arkadaşına ben şurdan 1299 tl ye aldım naber demeden yapsak olmaz zati..

eğer çözemezlerse sorunu isteyene kaporalarını geri verecek yada normal fiyattan satıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Beni az önce aradılar, 1.299'a veremiyoruz fiyat 1.399 oldu, isterseniz kaporanızı geri verelim ayrıca beklediğimizden az ürün gelecek o yüzden ilk partiye garanti veremiyoruz dedi.

Sonuç olarak ben iptal ediyorum. Tinu'ya da teşekkür ederim çabası için. Mart/Nisan gibi oyunlar arttığında alırız artık cihazı bundle olarak. :)
Sosyal ağlarda paylaş

tinu sen de bunu yedin öyle mi?

adamların aklı başına geldi niye 1399'dan satmak yerine 1299'dan veriyoruz ki diye böyle bişey uydurdular, fiyatı değiştirdik diyemeyecekleri için. Sen de yedin işte bunu.

Pati'ler namuslu, dürüst insanlardır buradakileri zan altında bırakıp suçlamadan önce bir düşün bakalım istersen bayii kekliyor mu beni diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...