Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Middle Earth: Shadow of Mordor

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

elim çok feci gidiyor da alıp bitirmediğim çok oyun birikti bahanesiyle indirim bekliyore. bi de ram'im işlemcim falan yetiyor da 4gb ekran kartı yerine iki tane 2 gb'lık nvidia 755m (sli) kurtarır mı diye de düşünmüyor değilim. oyun sli desteklemiyormuş çünkü.

demosu olaydı iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğin vasat konsol oyunu işte, bu seferki lotr temalı. Oyunun %95'i combat da ne combat.
mesela 6 orc takım olarak beraber yürüyorlar. shift'e (stealth) basılı tutarak 1 shot 1 kill 10 saniye sürmüyor, sonra hareketlerde en ufak bi delay yok; son sanisede block da yapsan direk ışık hızıyla saldırıyı kesip, başarılı şekilde blockluyorsun; zaten simge çıkıyor üstüne saldırı geliyor, right click yap panpa diye.
İleride nasıldır bilmiyorum da, 10 tane falan miniboss(?) kestim blocklamaya dahi gerek yok sadece left click yetiyor arada e'ye basıyorsun falan öyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

DS + DS2 + AC serisi + Batman Arkham serisi sonrası elbette kolay geliyor.

Ama ölenleri de horlamayın.

3 komutan, zehirli cirit atan cücükler, berserkerlar, guardlar ve bunlar yetmezmiş gibi ortamı caragorlar bastığında ölenler var. Bkz ben, e normal yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Uruk beni farmladı resmen. İsimsiz gruntken warchief bodyguard oldu. Baya nefret ettim kendisinden, en sonunda öldürüp kendi intikamımı aldım.

Nemesis istemi çok başarılı ya. Bunlar nasıl Assassins Creed'den çaldıysa Ubisoft'ta aynen Nemesis'i alıp AC ye koymalı. Orc yerine Templar koysalar, Mordor yerine de Paris filan olsun işte tamam sdf

http://www.youtube.com/watch?v=n1uWrw0SZ5Q
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...