Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

preyi bilmiyorumda disho 2 yi yapıyorlar, darkness of bişeybişey hatta ismi,

f4ü de en iyi gameinformerla duyururlar muhtemelen en geniş kitleye ordan ulaşıyor bethesda ilgi çekme açısından. yada paxeast de olabilir mart galiba, bu seneki bostonda hem..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
geçen hafta düşünüyordum fo4 gelse de oynasak diye, hadi artık! en uzun arayı verecekler, 3 yıldan fazladır yeni oyun yok ve duyursalar da ancak yıl sonuna gelir, 4 yıl olacak. teso'yu saymıyorum onlar yapmadığı için.

dx11'li yeni motor yapmışlardır umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Olay doğru, metacritic puanı 85 değil 84 diye new vegas için prim almadı obsidian. Ama o dönemki işten çıkarmaların nedeni bu olay değil, sega için yapılan aliens rpg nin iptal edilmesi.

Pillars of Eternity kickstarter belgeselinde daha detaylı anlatırlar bunu, previewda biraz bahsetmişlerdi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Resmiyette gerginlik yaratacak bişey yok, anlaşma böyle ödeme yapmamak hakları. Da sanki perde arkasında obsidianı kertmişler gibi bi algı var röportajlarda falan.

Ama fallout4 zaten obsidiandan gelmeyecekti, bethesdanın core oyunu outsourcelayacağını sanmıyorum. Geçende obsidian forumlarında Tim Cain e sordular xpac yapma şansınız var mı new vegas gibi diye, daha oyun bile açıklanmadığı için bi cevap veremem dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...