Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kosu Ayakkabisi

Deacon

Öne çıkan mesajlar

Deacon said:

Noyzura said:

Olabildiğince toprak ve çim üzerinden koşmaya özen göster. Her koşma manevrasında dizlerine impact damage oluyor. bunu en aza indirgeyecek zeminde ve uygun ayakkabılar ile koşman gerek..

Keske olsa da kossak. Bostanci sahildeki beton zeminde kosuyorum mecburen. Ayakkabi tavsiyeleri icin tesekkurler. Dediginiz seylere dikkat edip butceye uygun bisi alcam artik. Daga falan cikmicam ya spor salonu + sehir ici parkur.

vomeroyu en son 280'e almıştım. hem dayanıklılık olsun , hemde dizlerinin sağlığı olsun piyasada bulabileceğin en iyi ayakkabı. ne yazık ki türkiyede nx turbo bulmak çok zor.

Ama betonda koşuyorsan kesinlikle vomero çünkü dizlerinin sağlığı için impact damage'ı minimuma indirmen lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura (ilki) ve Koraeoeaoea nun verdiği ayakkabılar iyi, nayk bu işi biliyor. Dandik smart casual tipte ayakkabıları giydikten sonra Nike koşu ayakkabılarını ayağıma geçirince yastığa basar gibi oluyorum. Merrell'ın koşu ayakkabısı mı varmış? Aklımda sadece outdoorlar var onlar da dünyanın en rahatsız ayakkabıları. Bi tane daha aldım geçen yine pişman oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...