Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

lvl 90 karakter duruyo , oyunu bıraktıktan sonra her çıkan expansion da alıyorum, son lvl e cıkıyorum sonra kapatıyorum hesabı , muhtemelen yine dayanamayarak alırım , artık lvl 100 mu olur 95 mı olur nereye cıkartacaklarsa oraya çıkartır bırakırım karakteri.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında subs odemeye devam edıcektım ben
lvl 60 olmus, karakteri orda sınırlamak istemistim, twink olcaktı öle alteracta terör estiricektim
ama sonra gordum ki sınırlayınca diger twinklerle takılmam lazımmıs

sie öle işe dedim çıkış o çıkış
yannış yaptın blizzz
lvl 60 tan geçioken es kaza alteraca girmiş her hordu tokatlamıosam bunun zevki nerede
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard'ın yaptığı İsviçre çikolatalarına benziyor.

En iyi kakao orta amerika'da yetişirken, en kalite fındık karadeniz'den çıkarken bu iki ayrı ürünü bir pota değerlendirip, kendisinde en iyi çikolata üretebilmeyi beceren bir nitelik

TSR ve Warhammer'in konseptlerini onlardan daha iyi sunabilmek ve uygun pazara getirerek, maksimum kazanca taşıyabilmek

Warhammer -> Warcraft yaratmak
Warhammer 40K -> Starcraft yaratmak

şimdide yıllardır herkesin adam gibi bir arayüz yapın dediği MtG'yi ele alıp -> Hearthstone'a dönüştürmek.

adamlar ne yapıyorsa değişen oyuncu profiline uygun olarak yapıyorlar. Bizler gibi masa üstü frp den bu dünyaya adım atmış eski MUD oyuncuları için geçmiş geçmişti kaldı.

MMORPG olarak başlayan serüven MMO haline döndü,

eskiler oyunda yok evet ama yeniler ve daha fazla olarak varlar. üstelik biz eskiler gibi konfeskiyonlara harcama yapmamazlık etmiyorlar.

pazar ve alıcı özellikleri değişti.

sonuçta bizim için oyun olsada bu konu, firma için bir iş.

bence bu şekilde bir pazar yaratma becerisi olduğu sürece de kolay kola ölmez gibi

çok düşünmemek lazım bizim açımızdan, eğleniyorsak güzeldir, eğlenmiyorsak değil.

ölümsüz kalın
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

lvl 90 karakter duruyo , oyunu bıraktıktan sonra her çıkan expansion da alıyorum, son lvl e cıkıyorum sonra kapatıyorum hesabı , muhtemelen yine dayanamayarak alırım , artık lvl 100 mu olur 95 mı olur nereye cıkartacaklarsa oraya çıkartır bırakırım karakteri.

şu karizma never gets old.

umut sarıkaya tiplemesi gibisiniz lan.
Sosyal ağlarda paylaş

zaidral said:

http://wow.allakhazam.com/forum.html?forum=21&mid=119012268058738816

biraz bakindim, en eski tarihli kaynak bunu bulabildim. expansion level araligi gibi bir liste. ne kadari isabetli? wotlk sonrasini pek bilmiyorum.

WotLK çıkmadan 1 yıl önce falan şunların yazılmış olması baya iyiymiş. Worgenler ve pandalar race olarak direk belli, bi goblin aradan süpriz olmuş. Belki de başta pandaları sadece horde race olarak düşünüyorlardı.

Yalnız yeni class demon hunter gelirse raidler 15 demon hunterla falan yapılır heralde ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...