Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

Hiç heyecanlandırmadı la bu exp beni. Bi tek yeni modellemeleri beğendim, Orclar kamburluktan kurtulmuş daha bi uzun güzel durmuş yeni modellemeyle. Muhtemelen Human race falan da gaylikten kurtulur da onun harici bi yenilik, heyecan katacak bişi yok gibi bu expte.

PC'yi yenileyince WoW hesabımı upgrade eder takılırım yine falan diyordum da, paket buysa ben yokum abi. Oturur günde iki maç atarım Dota 2'de, ne bileyim Path of Exile falan oynarım ara ara o yani. Gidipte şu içerik için ayda 12bilmemkaç euro verip, yok şu item yok bu item peşinde koşamam artık...
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Bu oyunda bir çok şey çok zaman önce bitirildi.
Ve bu bitirilmelerin adına " kolaylık " " yenilik " denildi.

LFR sistemi. TAM BİR REZALET.

Uçan Mount : REZALET

Raid Finder , Flex Mlex : REZALET .

Ben bu oyunda Onyxia'ya veya Molten Core'a giderken ganklenmek veya grup halinde gitmek orda birbiriyle dalaşmak istiyorum tıpkı eskisi gibi.
O instance senin bu instance benim şakır şakır ışınlanmak istemiyorum.
Güzelce 10dk da kapıda buluşucaksın.Onun bile zevki başkaydı. Insantance gitmek bile uçarak,atla vs vs..Eskiden.
Bu şıpşak lar oyunun agzına sıçtı.
Hoop bas gir.. Hoop bas al..

Şu wow'u tekrar hayata döndürmeleri için tek bir şey yapmaları lazım lan . Çok basit . O sakallı gerzek şunu dicekti dün.

" From now on we are opening Vanilla servers "
" Level cap will be 60 "
" No more flying mount "
" we are going back to Azeroth "

İsteyenler yine 1milyon hp ile warlods of pandaria oynayabilir sorun yok dicek.
ama o Vanilla serverlarda kuyruklar sıralar olmazsa adam degilim.

eskisi gibi olsa yine oynazsın bence, 1 hafta bakarsın sıkılırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

CusTodeM said:

bingildak said:

e sen aksini mi bekliyodun?

mop'da farklı bir şey mi oldu?

wow'dan bahsediyoruz.

Doğru diyorsun da bu kadar gözü kapalı herşeye ok demek saçma geliyor..

E sizin yaptığınız ne farkı var ki, gözükapatıp her şeyi kötülemek. Sayfalarca whine dönmüş. Announcement/Preview Trailerları cgi olmaz, ama niye Cinematic Trailer yapılmadı neden cgi değil diye kızılmış hep...

Mesela bingildak'ın dedikleri...

bingildak said:

abi oyuna 10 yıldır yeni mekanik eklemediler.

tamam world of warcraft dünyası, tamam blizzard. eyvallah.

lafım yok.

fakat ayıp yani exp çıkartıyorsun, kaçıncı oldu. insan bir ırk, bir class eklemez mi ya. kombat 10 yıl önce neyse şimdi hala o. modeller 10 yıl önce neyse şu an hala o. yani re-model için 10 yıl bekleyip, exp'in highlight'i gibi göstermenin ne anlamı var.

instant level 90 nedir, yani oyuna hiçbir şekilde oturuyor mu?

son yaptıkları exp'de uçurtma üzerinde uçan pandalar ne olacak? Draenor'da o atmosferin ağzına sıçmayacak mı?

herifler 2 zone yapmış, 4 tane editlemiş. dungeonları da elde olan malzemeyle doldurmuşlar e hadi exp.

oyunun ilk exp'i olmuş olsa, blizzard olmasa eyvallah tabii adamlar yapamadı dersin. 10 yıllık oyun lan, el insaf yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla vanilla'da o kadar eksik vardı ki tamamlayamadıgımız sırf onun için yine oynarım..
Magister setler mi olsun
LBRS'de rogue için farmladıgımız barmen shanker'mi olsun..
Tarren Mill pvp leri ..
ohooo
oynanmaz mı ya.
Hillsbrad gadgetzan bitmez .. ölümüne oynanır valla haha
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir ara illegal vanilla serverına giriyordum:P

@Warhero abi full whine dönmedim, iyi dediğim olayları da var ama genel olarak expansion değil patch havası var, sende bunu kabullenmek istemiyorsun gibi? Ben yine de alıp oynıyacağım.. :) Parama yazık demem o paraları ne kadar saçma şeylere verdiğinizi düşünün bi zaten ne olacak ya dersiniz..

Ayrıca onu da geçtim herkes soruyor yok kaçınız şunu yaptı yok kaçınız bunu yaptı diye.. herkesin yaptığı kendine değil mi? Ben oturup buraya yaptıklarımı mı sıralıyım anlamadım yani.. ama beğenenlerin çoğu sırf lfr için zamanı olan "fazla" casual olan insanlar..

Birkaç sayfa geri de biri çok güzel -'leri +'ları yazmıştı ve nötr bir expansion beni heyecanlandıran birşey yok demişti.. aynı görüşteyim ama kendi oynayış tarzımdan dolayı bana göre nötr yerine biraz negatif oluyor hatta.. Ama daha blizzcon bitmedi 2 gün var yeni birşeyler açıklarlar diye bekliyeceğim..
Sosyal ağlarda paylaş

Lore bakımından bu kadar önemli bir paketi ziyan etmesinler de isterse tetris koysunlar içine. Bu pakette beni tek oynatacak olan hikaye açıkçası. Nerzhul, Guldan, Gromm, Khadgar vs. derken ilk Warcraft oyunu Human & Orcs'a kadar dayanıyor olayın boyutu. Bana göre Blizzard, hikaye açısından sıçmazsa sırf karakterler için bile gideri var paketin.

Yoksa yeni ırk, class, lfr, flex vs. çok önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko said:

LFR kullanip bir guilde bagli olmadan istedigim saatte raide girebildim. Item pesinde kosmuyorum, achievement ve content bana yetiyor. Girdigim raidlerde istedigim zaman cikabiliyorum. LFR cok ise yarayan bir sey.

Oyunu yapanlar oyunun hikayesini yazip gidisatini belirliyorlar, bu konuda aglamaniz cok sacma cunku zaten yapilani oynamaktan veya okumaktan baska careniz yok. Zaten zirlayanlar da oyunu alip en az 1 ay oynayacak, Turk'luk yapip burada kendi kendini e elestiiyorsunuz. Ne ciksa tatmin olmayacaktiniz. Sikinti oyunda degil sizde.

dedigin lfr'de 1 tane taktik yok, düz vurup geciyorsun, buna content görmek mi diyorsun güzelmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Gnomlara laf yok akıllı olun!

Yanlız dikkat ettinizmi büyük biçoğunluk eskisi gibi HC oynuyamıyorum modunda gene bir kısım ah vanilla mah vanilla modunda ki vanillla rezildi Pve olsun PVP olsun resmen eziyetti Hardcore oyunculara..
LFR den gelen gearın sizin gearınıza ne etkisi varki? bırakın takılsın millet itemlvl'ı da düşük girmeye bile gerek yok ilk çıktığında gir bir iki daha da sallama uğraşmak zorunda kalma nublarla.

Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Bu oyunda bir çok şey çok zaman önce bitirildi.
Ve bu bitirilmelerin adına " kolaylık " " yenilik " denildi.

LFR sistemi. TAM BİR REZALET.

Uçan Mount : REZALET

Raid Finder , Flex Mlex : REZALET .

Ben bu oyunda Onyxia'ya veya Molten Core'a giderken ganklenmek veya grup halinde gitmek orda birbiriyle dalaşmak istiyorum tıpkı eskisi gibi.
O instance senin bu instance benim şakır şakır ışınlanmak istemiyorum.
Güzelce 10dk da kapıda buluşucaksın.Onun bile zevki başkaydı. Insantance gitmek bile uçarak,atla vs vs..Eskiden.
Bu şıpşak lar oyunun agzına sıçtı.
Hoop bas gir.. Hoop bas al..

Şu wow'u tekrar hayata döndürmeleri için tek bir şey yapmaları lazım lan . Çok basit . O sakallı gerzek şunu dicekti dün.

" From now on we are opening Vanilla servers "
" Level cap will be 60 "
" No more flying mount "
" we are going back to Azeroth "

İsteyenler yine 1milyon hp ile warlods of pandaria oynayabilir sorun yok dicek.
ama o Vanilla serverlarda kuyruklar sıralar olmazsa adam degilim.

this !!

raidlere dungeonlara yürüyerek gitmekten zevk almak için, open world pvp'den zevk almak için hardcore oynamaya gerek yok.

outland ölü abi yeni sistem yüzünden, cogu map ölü, sen lfr,dungeon finder,azeroth'da uçan binekleri kaldır, bak open world pvp de, sosyalleşme de artıyor mu artmıyor mu.

main city'lerdeki kalabalık direk azalır,insanlar dünyaya açılır.

su sistem oldukca,yeni baslayan bir adam haritanın %80ini görmeden full lvl olucak
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok zaten şu ah vanilla vah vanilla diye dövünenler aslında tamamen "requiem for old days when I enjoyed games more" modunda, WoW ile beraber büyüdüler resmen, artık oyunlardan o kadar tat alamamaya başlayınca, aynı sürede değişen şeylerden WoW u suçlamayı tercih ettiler. Yoksa direk quality of life improvement WoW a yapılanlar. Çok güzeldi max level da oradan oraya at sırtında koşturmak, fire resistance li set gear sahibi olmak, lüzumsuz ve mantıksız bazı mekaniklerden dolayı acı çekmek (chaining cleave misal, boss un önünde bir kişinin olması 360 derece tüm melee yi yatırıyordu) vb.

Biri de magister set demiş, evet çok lazımdı hakikaten conjure water a bonus veren set.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...