Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

benım demek istediğim kendi nickleriyle döndüler esh speys falan. diğerleri feyk ya da altlarıyla geldiler hep. kim ister ki 2004'te aldıgı hesabın banlanmasını ve 2013 model hesapla yazmayı? işte esh falan bu ayrıcılağa sahip oldu. ama diğerleri hep yeniden hesap almak zorunda kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

benım demek istediğim kendi nickleriyle döndüler esh speys falan. diğerleri feyk ya da altlarıyla geldiler hep. kim ister ki 2004'te aldıgı hesabın banlanmasını ve 2013 model hesapla yazmayı? işte esh falan bu ayrıcılağa sahip oldu. ama diğerleri hep yeniden hesap almak zorunda kaldı.

2003 le yaz 2015 le yaz ne fark eder manyaklaşmayın. at mı yarıştırıyoruz burda.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

ABİ Bİ MESAJ AT ADMİNLERE
DYNAYA FELAN
BÖLE BÖLE BEN 2004 TE BANLANMIŞTIM
10 sene olmuş
açsanıza de

yada geçen gün mesela bi aktivite yaptılar
köpek yurduna 30 tl mi ne yollayınca açıyolardı
yolla açtır
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir gercekten bakiyorum bi kac kisi bana baya atarlanmis. Tamam ayri ayri zamanlarda ayar vermis olabilirim, koylu gibi samsungu savunmus olabilirsiniz ya da aziz yildirimin yaptigi iyi seyler de var demissinizdir anliyorum.

Ama benim sahsima hakaret edilen ve tartismanin bu sekilde basladigi bir konuda neden bir yuklenme ihtiyaci oldu onu cozemiyorum.

Gulup eglenmis olmaniz , resmimi benden izin almadan degistirip dalga geciyor olmanizin hukuki baglamda suc teskil ettiginin farkinda degilsiniz saniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...