Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

bingil'in yazdıklarına katılmakla birlikte sırf bu muhteşem yapıta gülmediği ve sinirlenip üstüne bir de tehditvari konuşmalara girdiği için bile "Y*vercik" title'ı verilmeli artık.

sipeyskeyk said:

Yaver kelimesini düşündükçe gülüyorum. Bana bu olayın getirisi bu oldu.

aynen ehah.
Sosyal ağlarda paylaş

çalıştığını idda edebilen varsa ayakta değil takla atarak alkışlarım. Sadece artık kullanmıyorum kullandırtmıyorum gereksiz polimiğe gerek yok. 12 yaşında veletler değilsiniz 5+ seneden fazla patiyi takip eden herkez bilir (10+ senem var) patide GRAM ADALET GOGMIYIR yönetim çöp olmadığı kadar çöp oldu. Kalanlarla idare ediyoruz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Bingildak niye sikayet ediyim abi? Sen biri seni rahatsiz ettiginde annene mi soylersin kendisine mi?

Duzgunce yapma dedim, baktim o dilden anlamiyo , anlayabilecegi diger dillerden konustum.

Hala daha devam ediyo, sen olmamissin falan diyo. Hayir gercekten tanimadigin biri var karsinda, ya cok cesur olmalisin ya cok salak, ortasi yok abi.

Ayrica yonetim dedigin esimiz dostumuz, onlar gocunmadiysa itibarsizlastirma hareketinden ,benim daha da diyecegim bisey yok.

Ayrica evet komikti gulduk eglendik bir noktaya kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Catze said:

her postunda liseli tavırları + yaver tavırları dolu

bu adama "olgun bi adamdı bu yaa" diyenler vardı ya sdfsdfsf

yaver nedir desem güler misiniz?

çetin abi, senin tdk eğitimine ihtiyacımız çok yoktur teşekkür ederiz, burada ne anlamda kullanıldığını biliyor gayet herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...