Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

İşte benim dediğim de buydu.

Adam diyor ki "ananı online muhabbete davet edelim mi". Bunu normal bir ortamda herkes chatte gülüp eğleşirken söylesen eyvallah da, kavganın ortasında söylersen bu Türkiye'nin % 75'inde cinayet sebebidir.

Kalkıp da "yok ben küfür etmedim, sevgili teyzeciğimi bu güzel mubattet ortamında görmek istedim" demesin.

Ben birine "bacını bu akşam bize yatıya gönder" desem ne olur acaba?

Ya da Esh'e soralım o lafı ettiğin kişi senin cümleni sana yöneltmiş olsa "annneee seni muhabbete çağırıyorlar" mı dersin.

Karşındaki adam sabırlı, yöneticiler de baya baya genişmiş hani.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

bingildak said:

Esh said:

Iste anlatmaya calistigim da bu, artik orta 1'de degiliz. Orta 1 deki gibi dalga gecemezsin kimseyle, kufur edemezsin. Cunku azim ve guc ile kufurler gercege donebiliyor. O yuzden kime ne soylediginize dikkat edin diyorum.

bu durumda adamın anasını forumdaki ortama kattığında sana ne oluyor?

Bisey olmuyo abi, davet bizden, gelip gelmemesi annesinden

Bunlar nedir ya çekmek zorunda mı bu kadar forum üyesi bu pisliği, normal zamanda da sürekli küfürlü yazıyor forumda ve bişey olmuyor, bu nedir artık????
Sosyal ağlarda paylaş

Buyursun gelsin diyorum ben de, madem bu kadar cinayete merakli insanlar.

Yaptigi eylemin sonucunu dusunecek insan, "forum yea, ismi de paticik, ibne dolu nasilsa" demeyecek.

Hayir sahsina hakaret edilen benim burada, kusurlu yine ben oluyorum, nasil bir mantik bu?

Ustune de dedim gulduk eglendik yeter diye
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

Marty said:

ha bi de cevap vereyim insan yerine koyup,

insanları hakaret ediyor diye eleştiriyorsunuz sonra kendiniz aynısını yapıyorsunuz. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

hakaret ediyo diye elestirmiyorum ki.
kufur edersen malak gibi, banlanir oturursun yerine. daha dogrusu olmasi gereken bu.
kendini tutamiyosan basarsin log out. ya da gelip gelip yine kufur edersin. bence hic problem yok. ben okuyorum gulup egleniyorum

ama hem kufur edip hem de ondan sonra kendini boyle savunmaya kalkarsan onu elestiririm. adami tehdit edip normal biseymis gibi gostermeye calisirsan,
onu da gectim sanki karsindaki insanlar 5 yasinda cocukmus gibi aptal yerine koyup "hayat boyle, bakin ben dikkat diyorum, tehdit ettigim falan yok" dersen elestiririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi internet üzerinden tanımadığım adamı hadi ben göze alıp alaya aldım.

Şimdi yapabileceklerin:

-log out yapabilirsin.
-bana öm atar rica edersin/uyarırsın.
-yönetime mail atarsın.
-gelip dalga geçilmeni engelleyecek şekilde alaya alabilirsin.
-hiçbir demezsin olay unutulur.
-gelir topic içinden kendini savunursun. biz de adamdan para istemediğini bir çıkar için buluşmadığını biliyoruz sonuçta.
-bütün postlarımı şikayet edersin.

daha birsürü şey var.
tabi ki yapmak zorunda değilsin.

sen ne yaptın:

-anneme küfür ettin. bunun öle geri vitesi falan yok. anneni dahil edelim demek ne anlama geliyor biliyoruz.
-sinirden elin ayağın titredi.
-yaptığın yanlışı yüzüne vurduklarında küfür etmedim dedin.
-önce tehdit ettim, sonra etmedim, ama sonra belki etmiş olabilirim dedin.
-adımı soyadımı ifşa ettin ki bir uyarı hakkını anneme ettiğin küfürde kullandığını düşünürsek ikinci hatan olduğundan banlanman gerekiyor.

neyse sonuç olarak ben şuna karar kıldım yaver; sen olmamışsın.

hiç ettiğin küfürleri meşru göstermeye çalışma. kişiliğe hakaretmiş falan lol. adını bilmem sanını bilmem.

fotonu foruma koyan adam senden izin aldı mı önce bunu sorgula. bu foruma resim koymak yine bu forumda o fotonun bir yerlerde istenildiği gibi kötü niyetliler tarafından kullanılabileceğini bilmektir.

otel sahibi olmuşsun ama içindeki yaverlikten kurtulamamışsın ki biri sana yaver dedi diye 2 günlük tatilin zehir olacak şekilde sinirlenebiliyorsun.

şuan gelip beni gelip öldürsen ya da dövdürsen de bunu yine yaverliğinden yapmış olacaksın bence en acınılası tarafı da bu olayın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...