Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Yok lan, adresin falan acik facebookta, gerekirse aliriz faceten , ozele inmeye gerek yok.

Sen hiç kaldıramadın bu olanları. :)

Dünden beri sinirden post bile atmıyorsun attığın postlarda anneme, ya da adresini bulur döverim de öteye gidemedi be yaver.

Bir daha tehdit edeceksen artistlik olsun diye buradan etme özele inmeye gerek yok diyorsan eğer. Faceden mesaj atabilirsin bulduğuna da göre.

İşin boyutunu buraya çekeceksen bileyim ona göre hareket edeyim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

şu herifin toplu bir şekilde şu community'de ettiği hakaretin haddi hesabı yok, hala hesap alıp geri dönüyor hala göz yumuluyor. noyan'da bir diğeri.

bu adamlar bu kadar rahatsa, sizde rahat olun.

Bonzisinin silinmesini hala unutmadım, dynamick'e o konuda kırgınım.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

ahah
tehdit etmedim ki, basiniza bisey gelir hayat boyle diye uyardim

kufur etmedim ki, teklif ettim.

cok guzelmis kardes. orta 1 e geri dondum sayende

Iste anlatmaya calistigim da bu, artik orta 1'de degiliz. Orta 1 deki gibi dalga gecemezsin kimseyle, kufur edemezsin. Cunku azim ve guc ile kufurler gercege donebiliyor. O yuzden kime ne soylediginize dikkat edin diyorum.

Cetintas 40 yasinda adam, onun seni nufusuna gecirmesine engel olacak sey ne mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

bingildak said:

şu herifin toplu bir şekilde şu community'de ettiği hakaretin haddi hesabı yok, hala hesap alıp geri dönüyor hala göz yumuluyor. noyan'da bir diğeri.

bu adamlar bu kadar rahatsa, sizde rahat olun.

Bonzisinin silinmesini hala unutmadım, dynamick'e o konuda kırgınım.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Iste anlatmaya calistigim da bu, artik orta 1'de degiliz. Orta 1 deki gibi dalga gecemezsin kimseyle, kufur edemezsin. Cunku azim ve guc ile kufurler gercege donebiliyor. O yuzden kime ne soylediginize dikkat edin diyorum.

bu durumda adamın anasını forumdaki ortama kattığında sana ne oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Marty said:

ahah
tehdit etmedim ki, basiniza bisey gelir hayat boyle diye uyardim

kufur etmedim ki, teklif ettim.

cok guzelmis kardes. orta 1 e geri dondum sayende

Cetintas 40 yasinda adam, onun seni nufusuna gecirmesine engel olacak sey ne mesela?

ne bicim adamlarla ayni ortamdayiz ya lol

nijeryada mi yasiyosun sen?
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de cevap vereyim insan yerine koyup,
5000km mesafe ayni nufusa gecebilmek icin baya bi engel olabilir

bir de, madem bu kafadaydin ne diye sequoyla beraber saga sola satastin fakirler fakirler diye. simdi fakirin teki gelip sana bicagi saplasa senin mantikla adam hakli oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Esh said:

bu durumda adamın anasını forumdaki ortama kattığında sana ne oluyor?

abi ama artık
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

ha bi de cevap vereyim insan yerine koyup,
5000km mesafe ayni nufusa gecebilmek icin baya bi engel olabilir

bir de, madem bu kafadaydin ne diye sequoyla beraber saga sola satastin fakirler fakirler diye. simdi fakirin teki gelip sana bicagi saplasa senin mantikla adam hakli oluyo

Tabi ki hay hay. Bicaklama tesebbusunde bulunmak isteyeni beklerim.

Azim sinir tanimaz, dunyanin obur ucundan getirir adami. Sen "ne de olsa gelemez" diye asagilarsan bi gun kalbini kirarlar. Yapmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...