Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Indirimli D3 ve RoS keyler

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

D3te eu ve us serverları ayrı dimi? Yani us shoptan 20 euro yerine 20 dolara alsam sizinle oynayamam?

Oynarmışım da, adress değiştirip avrodan kurtulmak mümkün değilmiş supportla konuşmak gerekiyormuş.

Kendim sorum kendim cevaplıyorum lan. Biriniz de bi yorum yapın =((
Sosyal ağlarda paylaş

G2A'dan 26,59 €'ya preorder ettim, işbankası kuruyla 83 liraya geldi.

28€ normalde fiyatı, Hearthstone streamleyen bir elemanın %5 official partner indirimi varmış, onun kodunu girince bu fiyata geldi. Paypal onayı için bi 10 dakka kadar bekledim, keyi gönderecekler bakalım beklemedeyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren uo oynamadın galiba hocam :) ben anlatıyim hemen
Senin fotolu ID ni, Paypal ödemeni, sadece idnin yakından fotorafını istemelerinin nedeni ne sence ( bi kere uzaktan yanında id li fotorafını nabıcak )? hepsiburada neden istemio mesela düşündünmü. Bu cdkey satan sitelerde şöle bişi var adamlar zaten cdkey sattıkları için alıcılara başka sitelerden cdkey alıp satıyorlar (veya direkt başka siteden alıosun aslında). Wow, diablo, guild wars vs gibi oyunlarda karakterler para edebildiği için belirli bir kesimin oyun accountlarını almakta kullanılıyor senin bu bilgilerin ( Bunu sitenin yapmasına da gerek yok, o websitesinden çalınabiliyor eğer ciddi satış için kurulduysa bile).
Accountun frozen veya banlandığında blizzarda vereceğin bilgiler şuan adamların elinde. Adamların tek yapması gereken cdkeyin aktif edilip, accountunun dondurulması. Cdkeyi sen giriosun, blizzarda bir mailde accountunu donduruyor. Sonrası account savaşları :D Blizzarda yollarsın artık bikiniliyi ahaahahah :D
Şaka bi yana okut sen o cdkeyi başkasına, account sahibinin ismi farklı olan bi accountta açabilirsin ama hertürlü biyerden başın ağrıyabilir. Geçmiş olsun şimdiden ucuz atlattın.
Edit: Allcdkeys scammer,
Bu arada ben cdkeys den almayı düşünüyorum legit göründü biraz daha araştırıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

verte said:

Senin fotolu ID ni, Paypal ödemeni, sadece idnin yakından fotorafını istemelerinin nedeni ne sence ( bi kere uzaktan yanında id li fotorafını nabıcak )? hepsiburada neden istemio mesela düşündünmü. Bu cdkey satan sitelerde şöle bişi var adamlar zaten cdkey sattıkları için alıcılara başka sitelerden cdkey alıp satıyorlar (veya direkt başka siteden alıosun aslında). Wow, diablo, guild wars vs gibi oyunlarda karakterler para edebildiği için belirli bir kesimin oyun accountlarını almakta kullanılıyor senin bu bilgilerin ( Bunu sitenin yapmasına da gerek yok, o websitesinden çalınabiliyor eğer ciddi satış için kurulduysa bile).
Accountun frozen veya banlandığında blizzarda vereceğin bilgiler şuan adamların elinde. Adamların tek yapması gereken cdkeyin aktif edilip, accountunun dondurulması. Cdkeyi sen giriosun, blizzarda bir mailde accountunu donduruyor. Sonrası account savaşları :D Blizzarda yollarsın artık bikiniliyi ahaahahah :D
Şaka bi yana okut sen o cdkeyi başkasına, account sahibinin ismi farklı olan bi accountta açabilirsin ama hertürlü biyerden başın ağrıyabilir. Geçmiş olsun şimdiden ucuz atlattın.
Bu arada ben cdkeys den almayı düşünüyorum legit göründü biraz daha araştırıcam.

cdkeys.com da kimlik id istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimliğini elinde tut gönder muhabbetini, kimliğin yarısını kapayarak gönderdim, bıdı bıdı ettiler.

Sonra scammersınız diyip, Paypal Dispute açtım, 10 dk içinde telefonla arayıp, approve ettiler.

Ama bityeniği olduğu kesin, bi yerden patlarsa da halledicez artık bi şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

verte said:

Hanzo gibi önüne gelen ilk siteden key alanlara müstahak bu olaylar.Allcdkeys tam dolandırıcıymış zaten.Cdkeys.com'dan aldım bende , key vaktinde gelir mi bilemem ama reviewleri gayet iyiydi,confirmation kısmı sms verification ile hallediliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...