Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

http://i.imgur.com/u9mznbi.jpg

utherin bakislar...

bi "go dps or uninstall game" ceken drood degil ama iyiydi genede :P

vikingleri soyliyordum 5-10dk once cok nadir denk geliyor, skill capi yuksek hero filan diye sansimiza bizim takima noob fransiz vikingler geldi ingilizce bilmiyen. uther benide flameledi sonra vikingler fransizca bisiler diyince direk fransizca onada yardirdi afdsafds
Sosyal ağlarda paylaş

yanniz mage nerfler ve auto attack bufflari fark etmis baya, thrall zaten zevkliydi oynamasi simdi asiri akici olmus o auto-attack cancel bugi fixlenince, windfury akiyor direk ki %1.4 winrate i artmis bir gun icinde

en cok artan %1.8 ile hammer, ve %1.2 ile brightwing artmis

kerrigan bufflar ile assasin/bruiser arasi birsey olmus, early game i eskiden cok gucluydu CCsi yuzunden artan mana costlar yuzunden early game surunuyor baya, lvl7de rahatliyor anca. oyun sonunda sapik gibi shield yapilabiliyor ful ltrait gidip hani baya baya canimin %65i kadar shield ile geziyordum. high risk/high reward birde ravage kill de reset + %10 hp cekerek minionlar arasinda dans ede ede korkunc sistain yapabiliyor, ben o kadar hizli oynamaya yetemedim last hit yapmaya alisik olmadigimdan :P ardarda max 3 kill+rakibe ziplama ile %40 hp cekebildim max
Sosyal ağlarda paylaş

kharazimle alakalı bir kaç düzelte yapıyorum.
traitlerden mana veren dünyanın en gereksizi görünüyor şu an.
heal gittiğinde takım iyi ve yakın dövüş yapmıyorsa patates çuvalı bir hero oluyor.
dmg gittiğindeyse çok solo karaktere dönüyor takımdan kopuyorsun.

ilk gün gazla yazdım ama şu an çok da etkili bir hero olmadıgını düşünüyorum.
bu düşünce yine zamanla değişecektir
Sosyal ağlarda paylaş

Kharizim in en iyi mantrası (D) mana olucaktır diye düşünüyorum ben en başından beri bugün deniycem muhtemelende meta oluşturulunca mana gain at 3rd attack en iyi olacaktır.

Çünkü heal sustional yani dedigin gibi melee yarda yakinsa takim arkadaslarin ise yariyor ya da melee agirlikli setubin varsa.

+1 hit at third attackta gene cok buyuk impact degil bence ki heromuzun main role u support ve diger traitlerden skillerden yeterince dmg yapabilir halde melee riskine girerek sustional.

Ama mana gain demek uzun süreli skill kullanimi yani hem safe dps (teamden birine mana problemi olmadan dash atabilmek) hem de sustain heal demek skill ile mana problemi cekmeden heal atarak ve base dönmeden minion üzreinde mana doldurmak.

Daha kharazim oturur en az 1-2 hafta oynamak lazim bende bu gece alip deniycem bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

manayı doldurcam diye öyle biraz ona vurayım biraz buna vurayım diye vakit olsa eyvallah da karakter olarak senden destek bekleyen bir takım olduğu için pekte öyle sakince dövüp mana toplayabileceğin ortam oluşmuyor.
ben de mantıklı olabilir diye denedim 2 kere. birinde agresif birinde pasif takıldım. ı ıh. olmuyor mana mevzusu tutmuyor pratikte.

heal olayı da çok ortada support olarak. yani böyle kimi zaman çok deli kurtarıp kimi zaman benim amacım ne diye ortada kalıyorsun.

ben en çok atack trait olarak oynamasından zevk aldığımı söyleyebilirim. zaten öyle orta bayır savaşı çok olmadığından vur kaçlarla rakibin dikkatini dağıtıp ortalarında heal basıp kenarda cd bekleyebilir ya da pıtı pıtı birine saydırabilirsin.
ortalıkta savaş dönüyor o zaman ortalarında heal spamlayarak işe yarayayım biraz da vurayım ki heal gitsin arkadaslara diye de takılınca direkt seni dövüyorlar hp çok az çünkü. savaşa gireyim mi çıkayım mı derken piç gibi kalıyor hero.

tabi dediğim gibi zamanla öğrendikçe daha iyi yorumlamam gerekiyor ama biraz dövüp yarım yamalak heal özelliğimle de takımı tutayım dersen ultiyi divine heal mı neydi ona verebilirsin.
o çok hayat kurtarıyor. atack ultisini pek sevemedim çok faydasız duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...