Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

NA sunucusunda yeni patch gelmiş. direk hl placement maçlarını oynayanlar hiç memnun değil, insta lock monklar oyunun içine sıçıyormuş. tempo stormdan bir eleman 0-7 ile başlamış placement maçlara durum vahim. genel olarak yorumlar çok olumsuz, saçma sapan eşleştirmeler yapıyormuş ve eşleştirme sistemi eskisinden bile kötü diyorlar.

monk hype geçene kadar beklemek en iyisi olacak sanırım. acele etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

yani misal biz Laurelin'le geyiğine raynor konusunda atışıyoruz. en azından ben raynorla alakalı kötü yorum yapılınca raynoruma dokunma geyiği yapıyorum. o haklı sebepler sunuyor ben de kendi deneyimlerimi sunuyorum filan.

neyse sen yirttin, raynor iyi olmus :P starter pack best value oldu su anda, raynori baya valla nin seviyeden bi tik yukari cekmis bufflar, seasoned marksmen hele sahane

ya o diil 7 mac loss streak aldim bizim nublarla ama eglendim baya :P mmr iyice cakilmistir dusuk oyunculara kaybettigimden ehuehu. neyse sorun degil duzeltirim gene :D
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda sürekli gang yapıp adam öldürmek marifet değil onu öğrenmek çok önemli. atıyorum minesta madenin açılmasına 10 saniye kala lanei temizleyip adamları en kötü harraslayıp girmek çok önemli. bu tarz şeyleri öğrenmek lazım, huurra adam öldürüyoruz moduna girince genelde kaybediliyor oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

dün güzeldi attığımız maçlar, ama ben biraz dağınık oynadım. bir de tek kişi lead etse daha iyi oluyor, ben kendi arkadaşlarım ile girdiğimde kendim ipleri devralıyorum, ama dün laurelin de iyi taktik veriyordu.

diğerleri o kişiye uyum sağlarsa ve biraz daha stick together kafası ilerlersek oyunun belli bölümlerinde, daha iyi olacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

soaklamak hero almaktan daha onemlı,
hele karsı taraf lvl 10 olduysa sız 9 sanız falan hıc gırmıcen yaın.

bide şey var,
adamlar 2 level onde mesela, gidip merc toplicak onlar muhtemelen işte o arada çılgın npc kesip level farkını kapatmak gerekli çünkü mercler xp vermiyor.

Gidip adamlar merc yapıoken arada 2 level varken herıflere bodos dalmak cok mantıklı deıl ( boss deılse tabı ).

bide domination falan yapmadan boss almaya calısmak, rıske gırmek dırek. Eğer zeratul falan varsa adamları tutabilecek kapıda ok ama yoksa gerk yok maceraya.

en fazla baitlersin
Sosyal ağlarda paylaş

suarktan gaming tavsiyesi alıyorsunuz, bence silkelenip yeniden bir başlangıç yapmanın vaktidir asdasdasd

LAN DOTA OYNAMADAN NASIL BU YAŞA KADAR GELDİNİZ

ben bunu merak ediyor.

işin şakası bir yana hots un learning curve'u çok daha easy peasy lemon squeezy görünüyor. 2-3 oyun izleyip, heroları öğrendikten sonra averajı tokatlarız her türlü. hardcore premade kasan adamlar bizim ligimiz değil zaten. lauren, deno, sh falan oynar işte onlarla haha.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...