Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War' dan sonra?

Zuisudra

Öne çıkan mesajlar

Warhammer ile yıllar geçti ömrümüzden, tabi betadan beri oynayanlar ve bırakmayanlar için. Bittikten sonra ne oynayacak bitmesiyle bırakanlar? Yıllar önce aion, gw, rift vb. oyunlar çıkınca bırakan insanoğulları değil de devam eden, mecburi bırakacak olan insanoğullarınadır sorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
XX said:

okadar WAR WAR WAR yazisından sonra bu post olmadı kardeşşş...

O kadar WAR WAR WAR yazısından derken benim WAR yazmamı mı kastediyorsun yoksa milletin yazmasını? Eğer benim yazmamı kastediyorsan, benim kastettiğim şey, tamam WAR Private Serverlar var ama bulamazsanız da üzülmeyin ve WAR yok diye ne oynayacağız diye kara kara düşünmeyin, 40K'nın mmosu çıkacak nasıl olsa idi. Onun dışında milletin WAR WAR WAR yaznmasına istinaden de bunu kastediyorum. Yani WAR bitti diye oyun dünyanız bitmiş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

war > 40k

Yav he he. Adam koskoca 40K evrenini WAR'a tercih etti ya bir şey demiyorum. asdsad

Sam said:

40k mmo olmayacak zaten hatırladığım, iptal olmuştu o fikir.

Hayır. İptal olan proje Dark Millennium. Benim kastettiğim ise Eternal Crusade ve 2014'ün sonlarına doğru da betası açılacak.
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

XX said:

okadar WAR WAR WAR yazisından sonra bu post olmadı kardeşşş...

O kadar WAR WAR WAR yazısından derken benim WAR yazmamı mı kastediyorsun yoksa milletin yazmasını? Eğer benim yazmamı kastediyorsan, benim kastettiğim şey, tamam WAR Private Serverlar var ama bulamazsanız da üzülmeyin ve WAR yok diye ne oynayacağız diye kara kara düşünmeyin, 40K'nın mmosu çıkacak nasıl olsa idi. Onun dışında milletin WAR WAR WAR yaznmasına istinaden de bunu kastediyorum. Yani WAR bitti diye oyun dünyanız bitmiş değil.

http://wallpoper.com/images/00/37/07/90/fuck-meme_00370790.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...