Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Rome 2 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Law said:

İmparatorluk olmayı seçtiysen çıkmıyor, cumhuriyete devam edeceksen ki ben ettim ve imperium bara gelince iç savaş çıkma riski var diyor halen ama şimdilik birşey çıkmadı.

Bisey secme cikmadi. Ama barda hala savas cikacak diyor. Ciksada farketmez 12 ordu 8 filo var. 300k da altin var. 9 sartalik var dolaniyolar etrafta sagolsunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

civil war tek seferlik bir event olması lazım, zaten başka bir event de yok sanırım oyunda.

imperiumun ortalama yarısına geldiğinizde yenilmez seviyede oluyorsunuz 3453523 farklı düşman bile olsa bunların hepsi sürekli birbiriyle savaşıp düzgün 2 şehir bile yönetemediği için yenilmeyi geçtim savaş kaybetmek bile imkansız gibi.

ben aldığım şehirlere 2 orduyla giriyorum artık eğlencesine, kimse de bana saldırmıyor zaten lel, istediğim şehri alıyorum hop diye.

iyice yeşillik oldu heryer :p
http://img824.imageshack.us/img824/94/j43i.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

civil war tek seferlik bir event olması lazım, zaten başka bir event de yok sanırım oyunda.

imperiumun ortalama yarısına geldiğinizde yenilmez seviyede oluyorsunuz 3453523 farklı düşman bile olsa bunların hepsi sürekli birbiriyle savaşıp düzgün 2 şehir bile yönetemediği için yenilmeyi geçtim savaş kaybetmek bile imkansız gibi.

ben aldığım şehirlere 2 orduyla giriyorum artık eğlencesine, kimse de bana saldırmıyor zaten lel, istediğim şehri alıyorum hop diye.

iyice yeşillik oldu heryer :p
http://img824.imageshack.us/img824/94/j43i.jpg

Bu menuye nerdenn geliyosun diplomasiden boyle goremiyrm haritayi
Sosyal ağlarda paylaş

Savaş meydanından kaçma yok mu ? Beni sıkıştırdılar biryerde, campaign mapde üzerinden savaşa girmeden kaçtım aynı turn bitmeden adamın halen yürüme puanı vardı tekrar saldırdı. Neyse savaş başladı kaçayım dedim ama öyle bir seçenek bulamadım, haritanın sonuna gittim yine olmadı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...