Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Rome 2 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

bazı unitlerde ability oluyor ama aktive edilmediğinden ne olduğunu bilemiyoruz. misal suebilerdeki night hunterlarda guerilla deployment ve stalk gibi özellikler var. bunların ne gibi artılar sağladığını anlatmıyor galiba wiki, yada ben baya körüm. berserkerlarda da misal berserk ne verir göremiyoruz, ama berserke girince %25 falan bonus atak alıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

civil war olmasın demiyorum gene olsun ama hobi olarak arada bi olsun

bu ne böyle

vh/iceni/beta 3 patch/daha 46.turn

eğer sabit durmuyor da etrafı ele geçirmeye devam ediyorlarsa bırakıcam adayı anarşiklere, 10 full stack ordu nedir bu kadar erken. (╯°□°)╯︵ ┻━┻
ordu ispanya tarafında zaten
hoş, ordu dediğimde 2 full stack kara ordusu + yarım stack da balıkçı teknesi sdf

edik: mod olarak sadece bu var , bide 1 yıl = 4 turn

Sosyal ağlarda paylaş

dağılıp sağı solu ele geçiriyor onlar ama dağilmasalar daha zor, ormanda ambush yapıp kesiyorsun tek tek şehirlere ulaşmadan.

bide bi patch bişi indi sanki az önce.

This should fix the following:
• Fix for issues with ALT-Tabbing the game and changing resolution
• Improved camera stuttering / pausing when moving between settlements on the campaign map via the "Zoom to Location" buttons
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

ozii_x said:

Savasta butun birimleri bir hedefe saldirtiyorum ama o hedef olunce mal mal bakiyorlar neden acaba birde ne hangi unite karsi avanrajli

Eskiden hold ground vardı, şimdi default oldu o. Yani advance yok, öldürüp duruyorsun. Sonra yeni komut bekliyor saldırı için.

Sacma olmuss. 20 birimlik orduyu da microlamak zor be. Ordu dengesi nasil olmali peki. Okcular cop gibi geliyor bana balistalar dusmani ustune cekmek icin iyi. Ama mizrakli veya kilicli adamlarin artisi nedir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...