Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube'un sorunu nedir?

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Video izlerken takıldı, ibreyi başka biryere götürsem bile takldığı yere geri geliyor ve sayfayı kapatıp açtığımda da nerede takldığımı hatırlayıp orada takılı olarak başlıyor. Videoyu izlemeyim diye kaderime yazdı resmen bu ne arkadaş. Başka videoları izleyebiliyorum ama esas izlemek istediğime garez yaptı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
youtube çok bozdu son zamanlar ya oradan video izlemek haram oldu artık. 10 dakikalık bir video açıyorum mesela, internetim de 20 mbit hemen doluyor 1080P'de oynatıyorum. ancak 2 saniye geri gitsem yüklenilen tüm kısımlar siliniyor seçtiğim bölüme gelerek baştan yüklemeye çalışıyor. çok sinir bozucu bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sinir bozucu filan değil bence, sorunsuz çalışıyor bende. 100GB kullanım alanı var zaten, niye hepsini yesin YouTube.

Ayrıca açıklamışlardı, neredese hiç bir kullanıcı vidyoları daima sonuna kadar izlemiyormuş, çoğunluk hatta çoğu vidyoyu yarım bırakıyormuş. İsraf olan veriyolunu düşünün, bize internet fiyatında zam olarak geri gelir o.
Sosyal ağlarda paylaş

Video sonuna kadar yüklenmiyor denmemiş, zaten yüklemiş olduğu bölümde 2 saniye geri gidilmeye çalışıldığında yeniden yüklemesi sinir bozucu. Kısacası sonuna kadar izlemek ya da yarım bırakmak ile ilgili değil fakat yine de yukarıda yazılmış, youtube center'ın bu problemi çözüyor olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

O dediğin sıkıntı bende hep uzun videolarda oluyor. Uzundan kastım 20 dakkadan fazla olan.

Bir de bugün mü gelmiş ne olmuş ben de her video sesi kesik başlıyor. Hep ama yok mu onu önlemenin yolu, karıştırdım ayarlarrı da yok.

ses sorunu bende vradı da. nasıl çözdüm hatırlamıyorum ya. ama aklımdasın, hatırlarsam yazarım çözümü. bende şöyleydi videoyu açıyorum görüntü gelio ses 2-3 saniye sonra gelmeye başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
BonePART said:

BonePART said:

abi bi addon buldum
oneririm
youtubeu eski haline getiriyo

Youtube Center diye

yukleyin ayarlarda
DASH mi öle bişi var
onu kapayacaksınız
eskisi gibi sonuna kadar bfferlıcak youtube bolece