Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Timeless Isle Hakkında

Absolut

Öne çıkan mesajlar

bir defa lootlayabildiğin 40 civarı chest, weekly chest, 500 coin'e aldığın anahtarlarla mağarada açtığın chestler ve normalinden elitine tüm moblardan düşme şansı var.

garanti tek drop cape'le gidilen yerde var. albatros veya slowfall ile gidebilirsin eğer açmadıysan. mapten çıkıp kuşa binilerek de gidiliyor sanırım. youtube'da olması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 kere şey yaptım, Huolon veya Cinderfall'dan çok yüksek yüzdeli düşüyor Burden ve eğer sen bir kere bile vurmuş olsan moba killi sana düşüyor. (Anlatamadım :( )

Her neyse zaten eliteler kesildikten sonra görürsün işte atıyorum "WTB Cloth Head from Cinderfall" vs. diye

Eğer kesme sırasında sende darbe vurduysan yanılmıyorsam birine düşen itemi trade etme şansın var.

Ben işte 2 kere öyle Burden satın aldım. Bir tane de sandıktan çıkardım. Burden'ları birinin 5k birini 6k'ya aldım. Az düşmüşse eğer o aralar fiyatlar 10k'ya falan yükselebiliyor gerçi bizim serverda
Sosyal ağlarda paylaş

Dün lockla ilk defa girdim, 2 tane pet düştü, maymuna dönüştüren item düştü, celestial bosslardan tier glove düştü, HC SC yaptım 516 ilvl leg düştü, 471 ilvl'dan 499 ilvl'a çıktım SoO'ya girdim orda da 3. bosstan mı ne shoulder düştü sdlşifkjsg

Bir de ben sadece armor çıkıyor timeless bla bla'lardan sanıyordum ama trinket da çıktı.

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Soulitude/simple

Neck, wep ve trinketin biri hariç hepsini bir günde hallettim, heh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...