Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Timeless Isle Hakkında

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Bu 496 epic tokenlar harici drop rateler inanılmaz kötü ya, hiçbir halt düşmüyor resmen. Blizzard resmen aşmış kendini, reputation da keşke daily lerle alınsaydı millet daily istemiyoruz derken muhtemelen exalted olana kadar 3000 elite kesiyim diye düşünmüyordu. Farm island diyelim biz buna =)
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası yeni doksan olmuş biri dışında itemlar iyi değil gibi geldi bana.
Dün bütün seti buradan düşenler ile değiştirdim stamina dışında daha iyi değil herhangi bir stat. 535 upgrade desen o aylar sürecek bir iş o yüzden keşke statları 1 stat değilde adam gibi nomal statlı itemlar düşseydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cikan itemlar tamamen random. Bir statli olanda var, normal sekilde 2 statli itemda var. Senin sansina sanirim bol bol tek stat yogunlasmis itemlar gelmis. Daha iyi statli denk gelene kadar bir kac Timeless Token kullan bence. Ha yinede itemlar cok iyi degil tabi, socket olmamasi cok farkediyo. Baslangicta idare eder ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Açıkcası yeni doksan olmuş biri dışında itemlar iyi değil gibi geldi bana.
Dün bütün seti buradan düşenler ile değiştirdim stamina dışında daha iyi değil herhangi bir stat. 535 upgrade desen o aylar sürecek bir iş o yüzden keşke statları 1 stat değilde adam gibi nomal statlı itemlar düşseydi.

Yok ya aylar sürmez, biraz rare öldürünce burden düşüyor zaten. Chest 'den haftada 1 de garanti zaten. Zor olmaz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu rare hunting olayı iyice sinirimi bozmaya başladı, pet topluyorum allah benim cezamı verdi resmen, tüm akşam rare öldürüyorum daha 1 tane bile birşey düşmedi, düşme şansını o kadar kötü yapmışlarki sağolsunlar birşeyin çıkması resmen mucize. Bu hızla anca 1 senede toplarsınız hepsini sanırım amaçta böyle oyalamak. Yakışmamış böyle fikirler, hele reputation ı daily istemiyorlar diye farm a dayamak ayrı bir öküzlük olmuş. En son bu tarz reputation alımlarını oyunun ilk halinde mi ne yapmıştık bir daha da görmemiştik.
Sosyal ağlarda paylaş

ya birde bu blazing chest weekly değil mi?

dün cross realm yapıp resetten 25 dakika önce açtık kuzen ile, resetten sonra yenilenmedi. İşin garibi resetten hemen 5 dakika sonra ravenchest'te akın akın millet gelip açtı sandığı

sonra kuzen yatınca işte ben frostmane'de tekrar gittim 1 saat sonra yok yine gelmemişti ama yine bizde açanlar oldu.

Weekly dediler bana bunu, kandırdılar mı lan !
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bir yığın chest 1 kerelikmiş =p Şu hoplaya zıplaya ip cambazı olduğunuz chest, sütunlardan atlayarak gittiğiniz, gemide yine akrobasi ile aldığınız, suyun altına dalıp mağaraya girdiğiniz ve hozenlerin dolaştığı batık gemideki chest ise haftalıkmış anca onları lootlayabiliyorsunuz yani.

Kaç gün uğraştım yok ıııh bir halt çıkmıyor ne mount ne pet bir halt alamadım. Allah ne kadar cezanı verse azdır blizzard , düşme oranı çok felaket ya =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...