Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scrolls

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Seru said:

GERGE said:

Iyi oyuncu 5 oyun kazandiginda bir booster alabiliyor yani. Hearthstone'da bu oran epey epey fazla sanirim.

az once bir maç izledim 1,5 saat sürdü dolayısıyla maç sayısına göre income'u karsılastırmak pek adil olmaz gibi geldi bana.

Boyle degilmis, biraz once bir mac kazandim, 49 dakika surdu tam oyun. 410 gold aldim kazaninca. Kaybeden de 100 kusur almis. Uzun oynayip kaybedince kotu tabii ama kazaninca karsiligini aliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun baya komplike lan. her faction'dan decke kart koyabilme falan. hele o growth neymiş trial'de oynadım. paso heal structure manyak kombolarla can yakar onlar. baya decklerde varyasyon olur. oyunda predictable hiçbirşey olmaz gibi geliyor. bir de kart yakma zorunluluğu bir çok taktiği decki mahvedebilir yani.

edit: baya
Sosyal ağlarda paylaş

absolutio_n olarak ekleyebilirsiniz, easy ai`dan basladim simdi medium u almaya basladim ama bazen sacmaliyor ya, adam 8`i roundda 8 unite falan cikardigi oldu bende 1 tane yokken hehe surekli enchantment, surekli spell geldi sansima.

life mi growth mu ne onu demiyorum

deck mantığını öğrenebileceğim bir kaynak var mı? kaç kart olur, şu tür karttan bu kadar olacak diye bir koşul var mı? neyi ekleyip çıkartıp, nasıl daha iyi veya kötü deckler oluşturuyoruz.

genreye çok uzağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Seru said:
bir de kart yakma zorunluluğu bir çok taktiği decki mahvedebilir yani.

edit: baya

Buna katilmiyorum. Simdi oyun boyunca toplam 5 Decay biriktirdigim bir oyunu kazandim, 29 dakika surdu. Taktik epey onemli, 5-10 tur sonrasini planlayarak ilerlemen gerekiyor. Oyunun basindan beri endgame icin elimde tuttugum iki kartla yenilmeme bir tur kara yendim. Hemen harcamamak gerek kartlari, bir tane idolu sirf o kartlari harcamamak icin verdim adama. Yakmak zorunda degilsin.

Taktiksel olarak cok derin oyun. Uc gunde 50 oyun oynamisim, 26 win. Daha saglam desteler kurdukca bu oran eper artar diye umuyorum, simdiki destem pre-made'den cok farkli degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...