Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scrolls

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Altin kazanimi soyle oluyormus:

http://www.scrollsguide.com/wiki/images/9/99/Gold_Multiplier_Graph.png

Simdi 1-2 dakika oynadik, adam 90 aldi; hemen pes ettik, ben 1 aldim. Abuse edilebilir ama sadece gunun ilk 5 challenge oyununa gold veriyor. Gerisi icin normal oynaman gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

growth oynayan var mı ben biraz pişman oldum growth seçtiğime 3k da harcadım growth kartlarına :(

energy midir nedir saçmalıyor abi, artilery inanılmaz seni kısıtlıyor, saçma sapan hp'leri var, ranged ötesi, ether bomb savunurken aoe öldürüyor, blind rage kendi adamlarını sana öldürtüyor.

anlamadım yani hiçbir şekilde rekabet edemedim energyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Death haric hepsini actim, aynen Growth'a abandim biraz..yani eger Wolf'lari combolayabilirsen, yada Rallying kartini denk getirebilirsen baya iyi nuke'luyor..benim en buyuk derdim, sahaya hangi creature i koysam, daha Turn'u gelmeden ucuruyorlar hehue.

Hele Death resmen Growth'un anti'si gibi..Adini unuttugum ucuz bir creature'i var.."Slayer" abilitysi var, tam bela..
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

growth oynayan var mı ben biraz pişman oldum growth seçtiğime 3k da harcadım growth kartlarına :(

energy midir nedir saçmalıyor abi, artilery inanılmaz seni kısıtlıyor, saçma sapan hp'leri var, ranged ötesi, ether bomb savunurken aoe öldürüyor, blind rage kendi adamlarını sana öldürtüyor.

anlamadım yani hiçbir şekilde rekabet edemedim energyle.

Ben order oynuyorum. Energy beni de çok zorluyor. Dehşet kartları var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Decay oynarken elin tam gelirse yeniyorsun genelde ama gelmezse zor. Adamin artillery'lerinin uzerine yanindaki tum kareli zehirle ench'ini yapip poison kuleleri dikerbilirsen cogu karakteri ciktiktan sonra saldiramadan oluyor. Ama bunlar basta gelmezse eziliyorsun. Gecen bir oyunda adamin 3 karesi disinda her karesine tur basi 3 zehir dmg vuruyordum mesela. Sonra tur basi idol'e zarar veren ench'larla oyunu kazandim.
Sosyal ağlarda paylaş

tek kartla bütün structurelara 3 dmg vermek, uniteyi tek kartla aoe olarak etrafındakilere saldırtmak falan çok op değil mi abi, belki growthda da vardır böyle op kartlar bana gelmiyordur anlamadım.

o kadar build yapıyorum, adamları da çok güzel oturtmuşum, 1 blind ragele 3 tane ünite öldürüp sonra tek kartla 3 tane structure yıkıyor

öeh.
Sosyal ağlarda paylaş

O harvester teoride iyi gozukuyor..ama sanki 5 turn cok uzun sure, ya harvesterin bulundugu totemi feda ediyorum yada geciktiriyorum enchant ile falan.. yani Harvester nedeni ile oyun kaybetmedim, genelde o Slayer abiltysi olan nefret ettirdi beni.

edit: Bu arada cidden acimasiz seyler olabiliyor..1 turnde kendi creatureimi haraket ettirmedim diye ,kesin kazanacagim maci kaybettigim oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Harvester 5 turn degil ki, 5 yaratik olunce calisiyor. Decay olunca cok guzel combolar yapabiliyorsun onunla. Bir de surekli tehdit yani, adam yaratiklarini oldurmeye cekiniyor kotu yerde duruyorsa. Harvester en pahali 3. kart bu arada, o kadar alamsiz degil yani =)

Medium AI ile hic oynamayin bu arada, 70-80 gold ancak geliyor. Multi'de yenilince de aynisi geliyor. AI'ye yenilince 0 ama, Multi'de yenerden 300-400.

AI'ye karsi oynamanin amaci bence yeni desteleri test etme, baska neden goremiyorum. Trial'lari bitirin bir. Easy'ler bitti bence, Normal'leri kasiyorum simdi. Zorlasti ama. Handicap aliyorsun bir de, o cok zor yapiyor.

Decay-Growth rat deck mi yapsam diyorum bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...