Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scrolls

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Bende surrender cok, kaybedecegim kesin ortada oldugunda ugrasmiyorum.

Biraz once de adam Decay'e karsi en yapilmayacak seyi yapip kaybetti. Kesinlikle kazanamayacagi 15. dakika gibi belli olmustu ama inat edip 40 dakika oyunda kaldi. Karsilinda 437g aldim ama gicik da oldum yani, insan kazanamayacagi oyuna devam edince olmuyor bence. Minik bir sansi olsa neyse. Gerci elimi gormedigi icin sansim var demis olabilir.

Replayi oyunun: http://www.scrollspost.com/replay/5916064-0/gerge-vs-bmprimal

Decay destemin daha ranked oyunlara girebilmesi icin ama 10000g'lik filan ekmek yemeyi gerek. Bir de match making sadece ranked oynarken var sanirim, replay'lere ve oynadigim oyunlara bakiyorum, hep yakin seviyede oyunlar. Quick Match icin de olmamasi dogru bence onun ama siz ne dusunuyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bug o. Decay geleli daha bir hafta olmadi. Duzeltirler. Beta iste.

Seru said:

kartlarin bir daha gelmesi olayı rahatsız edici değil mi?

Replay aldigim oyunlarima baktim simdi, kart cekme sayilarim genelde 50'nin uzerinde. Yani 100 kartlik olurdu deste minimum, oyle de olmazdi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yaklasik 1,5 saat ile en uzun suren oyunumu oynadim.. ve son saniyedeki sacma bir hatam ile kaybettim.. bir sure girmeyecegim oyuna sanirim..

yalniz energy ile bol structure'li bir deck yaptim.. kazansam da kaybetsem de karsi taraftan bol kufur yiyorumdur kesin.. tam bir turtle'a donuyor oyun.. hatta bir keresinde rakip, uzun vadede kazanabilecegi halde baydi cikti..
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:
Decay'in ana olaylarindan biri dusman structure'larindan yararlanmak abi. O durumda ne yapiyorsun?

abi iste idol'a zarar verdiren scroll var decay'de (adini unuttum simdi).. tum kaybettigim oyunlari onun yuzunden kaybettim.. ama onun disinda eger kartlar cok iyi gelmezse decay'de turtle cok rahatsiz edici olabiliyor.. belki de benim rakiplerim kotudur bilmiyorum..

adjacentlara zarar verdiren debuff geldiginde de (mire curse) kendi binami feda ettigim turnler oluyor..
Sosyal ağlarda paylaş

spyro senin deck baya iyi acılısi iyi yapabilirsen bence rahat alırsin oyunları decay'e karsı da structure kesen scrolları kullan bence. ama acayip turtle senin dediğin gibi.

fakat decay'da creature öldür kartı da senin canını yakabilir bilmiyorum kullanan oluyo mu? sonuçta 2 3 tane creature'a bakıyor olayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Structure dikenleri gelende sadece sunlarla yeniyorum, tamamen savunma oynuyorum bunlar disinda:

Loyal Darkling, Mire Curse, Miasma Well, Regeniture, Languid, Searing Shackles ve Damning Curse.

Guzel ise yariyor. Genelde elimde hep 10-15 arasi kart oluyor, bunlari tutuyorum, teker teker oynuyorum. Adam Searing Shackles koydugum binayi yikarsa baska bir idole tekrar koyup o binayi Loyal Darkling ve Regeniture ile bitiriyorum mesela. Destemin 16'si bu kartlar zaten. 55 kart toplam. Iki tane 6 Decay kart var, geri kalani hep 5 alti. Genelde 6 Decay biriktirdikten sonra sadece iki kere cekme olayini yapiyorum her tur. Loyal Darkling'i 5 kere cektigim filan oldu 30 turda.

Oyun uzadikca zaten Decay'in sansi artiyor bence. Infectious Blight gibi katlari 3 creature varken filan cikartacaksin, adam infection'i durdurmak icin creature cikarmayi birakacak. Decay taktigim benim genelde delay ve kill yani. %50 basari oranim var iste, Seru'nun gordugu gibi, hizli destelere karsi cok iyi kartlar gelmezse dayanamiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Az once biri ile oynadim..Spyro senin gibi basladi oda paso structure, sonra yetmedi..adam Order/Energy deck yapmis..senin 2 katin structure cikarmaya basladi, Order'da baya fena structurelar var ve baya birbirini tamamladi..

neticede cok uzun surdu ama yenildim..benim elde kart kalmiyorken adam haliyle paso 5-8 kart takiliyordu. heheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:
spyro senin deck baya iyi acılısi iyi yapabilirsen bence rahat alırsin oyunları decay'e karsı da structure kesen scrolları kullan bence. ama acayip turtle senin dediğin gibi.

fakat decay'da creature öldür kartı da senin canını yakabilir bilmiyorum kullanan oluyo mu? sonuçta 2 3 tane creature'a bakıyor olayın.

senle oynadigimiz o deck diildi abi.. senden sonra daha structure agirlikli bir deck yaptim =).. ama dedigin dogru.. o creature yok etme cok zorluyor beni giant, golem falan kullanirken..

gerge'nin de dedigi gibi oyun uzarsa cok zorlaniyorum.. ilk turlarda kazanamazsam sikinti buyuk oluyo =)..

mire curse, miasma well, searing shackles.. bunlar decayi olumcul yapiyo bana karsi sdf..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Iste structure destesiyle gelen biri, epey kotu oynadi ama:

http://cl.ly/image/1m1U2h16350G/Screen%20Shot%202013-08-31%20at%2023.23.28.png

Boyle, bir tane idol'um yikilmadan yendim. Bu durumda 6/10/10/0/1 idiler. Tepede bir Shackle, en ortada Mire, Golem'de de infection var. Benim wall'in HP 15-16.
Sosyal ağlarda paylaş

abi afedersiniz ama decay - infection deck'in allah belasini versin bu kadar uyuz bir deste ile karsilasmadim, ragequit cekiyordum resmen..hele ne o infection var, creature oldukten sonra baska bir taneye zipliyor offf.

bak gene sinirlendim ya eheh

AHA BU ISTE BU! YAKIN BU KARTI YA!
Infectious Blight

Birde Mire Curse structure'larada isliyor..aoe poison manyagi oldum son 3 eldir.
Sosyal ağlarda paylaş

o creature'u oldurteceksin ya da kendin oldureceksin o sekilde gidiyor o. ama sonuçta adam desteye 3 tane koysa tekrar tekrar deste sıfırlandıgına gore surekli gelecek. adamları ayırabilirsin etrafında vs. zaten oyunun ileri seviyelerinde atsa da birşey değişmiyor. 4 5 hp'li adamlar o bitene kadar oyun bitiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamlarin mesafesine bakmiyor..zart diye atliyor meret..hani oyunun ortalarinda falan, zaten bir suru penalti ve single poison, bide o Mire Curse le ugrasirken, o lanet kart oyle bir dagitiyorki ortaligi...Gerge'nin dedigi gibi creature cikaramiyorsun resmen..arkalarda da Mire Well varsa qq

Aynen o creature'i kurban etmek tek care yani..ne bilim purify gibi birsey denk gelicek anca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
arcane said:

easy ve medium trialları bitirdim. paraları harcadım ve bir bok çıkmadı ahahaha. of :(

Bir suru rare cikmistir, trade bolumune gir. Ya da oyundan gelen gold ile Just for You'dan alinan 1000g'lik rare'ler 1000g ustune satiliyor bazen. Oyle trade et. Booster'dan gelecek diye bir sey yok zaten, trade var oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...