Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

vaako51 said:

silah lazım tabi de asıl öncelik akkhan set abi onsuz olmuyor. zaten kullanılan iki tane buildi var onlar da 2 kalkan bir tane kılıç üzerine.

H.sonu akkhan tamamladım. Bi kafası kaldı, o da düşmedi gitti.

O değil, arada ring of royal grandeur bile yakaladık, da kılıç ne düşmezmiş ya..

Rahat 10k 15k harcadım kadala ya yok
Sosyal ağlarda paylaş

socket acma itemi de bulamadım gitti prophecy düstü normalde ama o olmayınca pek bir işe yaramıyor. Gerçi bomber build hosuma gidiyor yeni sezondada coğu şey degişeceginden silah kasmak daha iyi gibi düşünüyorum ama sizinde fikirlerinizi almak çok iyi olur tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/EOLOS-2887/hero/57641846

crusader seven arkadaşlara kesinlikle bu buildi öneriyorum. bosslarda zaman kaybı sıkıntısından tutunda mobilitye kadar bütün sorunlar giderilmiş durumda. eski rolan setlerinizde yeni haline gelmiş durumda baştan düşürmenizede gerek yok. Furnace'nca socket acmak için item bekliyorum bu şekilde topluluga 300m , 3 ve daha az miniona 500m civari vurmakta gerçekten çok eğleneceksiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
http://static2.gamespot.com/uploads/scale_super/123/1239113/2922186-set1.jpg
vay anasını ne kadar kötü bir set yapmışlar gene, akkhan ile yarışır. mumları tepeye dikmeden önce çok düşünmüşler mi merak ettim.

"gene sivri birşey dikmeliyiz ne dikelim?"
"mum!"
genius.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Yapmamış kimse guide gene ben yapim bari lan :D
Kafa,Shoulder,Chest,Eldiven,Pant ve Bot yeni blessed hammer set (The light)
Kemer "blessed of haull" : Resmen oyun tarzını değiştiriyor normal blessed hammerle oynanmaz ki wrath managementi ortadan kaldırıyor bu kemer şart.

Yüzük : Unity, Conversion of elements

Kolye size kalmış varsa eye of etlich,Xaphirian veya güzel pasifli hellfire
Silah-kalkan : Johanna's argument - Guard of johanna

Gem : Armora yaslayın Diamond yüzük kolye içinde Bane of trapped,Gogok of swiftness,Bane of the Stricken(Sezon gemi)
Kanai's Cube :The Furnace,Hexing Pants of Mr. Yan,Obsidian Ring of the Zodiac (Bu olmadan akarat up tutmak çok stat yer değmez lazım yani)

Elemental dmg holy

Skiller

PS: Blessed hammeri limitless rune almak için koyduk pek kullanmıyoruz onun yerine iron skin alınabilir (Kemer default hammer çıkarır ozaman)
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Yapmamış kimse guide gene ben yapim bari lan :D
Kafa,Shoulder,Chest,Eldiven,Pant ve Bot yeni blessed hammer set (The light)
Kemer "blessed of haull" : Resmen oyun tarzını değiştiriyor normal blessed hammerle oynanmaz ki wrath managementi ortadan kaldırıyor bu kemer şart.

Yüzük : Unity, Conversion of elements

Kolye size kalmış varsa eye of etlich,Xaphirian veya güzel pasifli hellfire
Silah-kalkan : Johanna's argument - Guard of johanna

Gem : Armora yaslayın Diamond yüzük kolye içinde Bane of trapped,Gogok of swiftness,Bane of the Stricken(Sezon gemi)
Kanai's Cube :The Furnace,Hexing Pants of Mr. Yan,Obsidian Ring of the Zodiac (Bu olmadan akarat up tutmak çok stat yer değmez lazım yani)

Elemental dmg holy

Skiller

PS: Blessed hammeri limitless rune almak için koyduk pek kullanmıyoruz onun yerine iron skin alınabilir (Kemer default hammer çıkarır ozaman)

Forumlarda vardı bu build :D Bende bunu yapmaya uğraşıyorum ama şu sıcaklarda 'esmiyor' muhabbeti gibi bu oyunda bir halt 'düşmüüüürrr'. Wiz ile parti oynuyoruz benim set ona düştü bana düşmedi oyun resmen benimle dalga geçiyor. Adam işine yaramıyor diye direk bana verdi allahtan , hala 1 tek parça setim :p

http://www.diablofans.com/builds/57464-2-3-holy-hammerdin-perma-akarat
Sosyal ağlarda paylaş

2 gün 1 item bile çıkmamıştı,
Dün bayağı toparladım, demekki olmayınca zorlamamak lazım,

4 parça you take no candle set
1 Guard of Johanna
1 Furnace
3 eye of etlich
1 zodiac
restraint ve focus ring setide tamamladım :D

bir yığında diğer setler silahlar vs çıktı

3964 dps lik GOLDEN FLENSE çıktı mecburen kullanıyorum şimdilik :p
boots ve pants de çıkarsa sete geçiş yapacağım mis.

şimdilik böyle duruyor karakter, çıkan itemlardan mecburen lightning dmg gittim.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cliver-2568/hero/64848259
Sosyal ağlarda paylaş

Silah konusunda çok zorlama düzgün stat olsunda herşey olur misal ben şu an denemek için kübe furnace yerine johanna koyup elime akanesh aldım çünki elitleri riftbosssu zaten yok ediyorsun hammer başı 2 ila 5 milyar vuruyor öküz gibi attack speed var fervordur johannadır paragondur gogoktur ottur boktur düz mobları dürtmek daha rahat oluyor rift için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...