Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

Defans sorunum var ya, attack bayağı iyi ama tereyağı gibi kesiliyorum rift 9-10 da :p 7 ideal , 8 az zorluyor. Üstümdekileri ancient yapmadan çözülmeyecek gibi sanki. 16.100 mü ne toughness yazıyordu oyunda.

Şuna döndü karakter şimdilik :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cliver-2568/hero/64848259

Silah bulamadım hala, doğru düzgün bir şey çıkmıyor , 1h acık iyi bir şey olsa değiştireceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Yapmamış kimse guide gene ben yapim bari lan :D
Kafa,Shoulder,Chest,Eldiven,Pant ve Bot yeni blessed hammer set (The light)
Kemer "blessed of haull" : Resmen oyun tarzını değiştiriyor normal blessed hammerle oynanmaz ki wrath managementi ortadan kaldırıyor bu kemer şart.

Yüzük : Unity, Conversion of elements

Kolye size kalmış varsa eye of etlich,Xaphirian veya güzel pasifli hellfire
Silah-kalkan : Johanna's argument - Guard of johanna

Gem : Armora yaslayın Diamond yüzük kolye içinde Bane of trapped,Gogok of swiftness,Bane of the Stricken(Sezon gemi)
Kanai's Cube :The Furnace,Hexing Pants of Mr. Yan,Obsidian Ring of the Zodiac (Bu olmadan akarat up tutmak çok stat yer değmez lazım yani)

Elemental dmg holy

Skiller

PS: Blessed hammeri limitless rune almak için koyduk pek kullanmıyoruz onun yerine iron skin alınabilir (Kemer default hammer çıkarır ozaman)

justice kullanarak zodyak proclamaz ki? spender kullanman lazım blessed hammer bi anlam ifade etmiyor

kemer falling sworda judgement attıran kemer zaten standart

dps de sanırım johanna küp elde furnace en yüksek. johannayı ele alınca cdlar çok hızlı geliyor ama damage güdük kalıyor.

her türlü çok cacık olmuş monkun barbarın yanında
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Thorns gidiyorum bu sezon mecburi :p de oynanış pek zevkli değil ya moblar bana vursun ölsün vs meh...

Blessed shield seti yapmadılar gitti be, anca flail ve shield a bir şeyler ekleyip birde bracer koymuşlar, ağız tadıyla bir şu buildi oynayamadım. Dank dunk diye mobların kafasından seken blessed shield set istiyorum ulen, ranged crusader haha.
Sosyal ağlarda paylaş

o belt acaip önemli yanlız, bomba düşünce %50 dmg reduction mı ne geliyor (20 saniye, ve 6-8 saniyede bir bomba düştüğü için sürekli skill çalışıyor), chest ile beraber deli mitigation veriyor. Zaten ana sıkıntım dmg verememek :p ölmüyorum hatta talentlarda 3 tane aldım 4. ye pek alacak bir şey yok resmen.

henüz necki bulamadım diye böyle kaldı ama bildiğin default build yani.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cliver-2568/hero/71730617

Thorn setini tamamlayınca blessed shield için şunuda deneyeceğim bakalım ne kadar tamin edecek :p

http://www.diablofans.com/builds/70474-lon-blessed-shield-fire-mod-capn-america
Sosyal ağlarda paylaş

thorns veren epic gem bana sonuncu olarak düştü, bilerek öyle yapmışlar sanırım. Yanlız tüm kullanacaklarım çok geç düştü, aptal saptal gemlere basmak zorunda kaldım boşu boşuna.

Tüm seti tamamlayınca fena hasar vermiyorsun , ama elements ringining procunu iyi ayarlaman lazım , proc physical a gelince (gri buff) allah ne verdiyse yardırıyorsun ne var ne yoksa iniyor aşağı.

4 kişi takılıyoruz, manyak bir hunter var, deli dmg veriyor resmen ortalığı eritiyor da kazara birileri dokunursa sıkıntı full ofans :p

Benim krakter 50-60 arasında mobların içinde bıraksan bile ölmüyor (bombartment proc u gerekli tabi). Çok sıkışırsam Akarat açıyorum da 50-60 arası pek gerek kalmıyor. Dün dandikte olsa ring ve neck çıktı seti tamamladım o da bayağı dps veriyor. Ölmemek güzelde ne bilim adam ben tanklarken arkadan mobları biçince build çok çekici gelmiyor bir anda :p Tamam ölme ölmede nereye kadar yani :D

blood brother hiç çıkmadı yanlız, çok inatçı parça :p Neck/ring i de rerollayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...