Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

Eveeet, söz dinleyip crit ve crit dmg ları olabildiği kadar vit e çevirdim, set bracer takıp cube da convention of elements koydum, bir de blood brother düşünce cube a attım, grift 60 ı rahat rahat yapıyor karakter şimdi.

ama tabii n00b soruları bitmez bende. grift 60 yapınca mı 61 de mi tab açılıyordu? ve sadece grift i tamamlamak yeter mi yoksa ek şeyler var mı yapılacak tab açmak için?
Sosyal ağlarda paylaş

ha yani goldfind verip squirt takarsak mesela, sadece gold goblin (adı ne idiyse işte) bulmak yetio yani? e iyiymiş.

ben de şu ruins of corvus run için hoarder gem levellayıp squirt necklace ve leoric crown fln bulayım die kasacaktım lkasjdlksaj (zira salak gibi bakmadığım için tüm gold artı veren şeyleri bozdurdum gitti "nasılsa milyar gold var mehehe" diye)
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Bu 1 saatte tüm actleri bitirmek için herhangi bir torment yazmıyor ama, t1de geçip gitsen olmuyo mu illa 10 mu lazım? Kaldı 10 bile şu an şaka gibi de daha hızlı olur diye şeyettim.

İstersen normal zorlukta da yapabiliyorsun. Ama haritalardaki random mekanlar cutsceen'ler skiplesen bile baya Zaman alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dworgian-2669/hero/51018412

Beyler, şu tipe gelebildim, ama grift için (62 yapamıyor hala zibidi.) hala tavsiye lazım :/

Not; Bu linkte kanai de weapon ve amulet farklı çünkü low grift giriyorum şu as arttırıp cd azaltan gem için

Not2; Kanai de normalde akarats awakening veya mortal drama ya da blood brother oluyor, amulet/ring yerinde de convention of elements
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dworgian-2669/hero/51018412

Beyler, şu tipe gelebildim, ama grift için (62 yapamıyor hala zibidi.) hala tavsiye lazım :/

Not; Bu linkte kanai de weapon ve amulet farklı çünkü low grift giriyorum şu as arttırıp cd azaltan gem için

Not2; Kanai de normalde akarats awakening veya mortal drama ya da blood brother oluyor, amulet/ring yerinde de convention of elements

Silaha %10 damage rollemişsin weapon damage o thornsda işe yaramıyor. As yapman daha yararlı hatta en başta rcr rollesen iyi olurmuş.

Akarat's championda prophet kullanman lazım ama onun da düşük griftten kaldığını düşünüyorum.

Pasif fanaticism yerine finery al, küpte blood brother kullan akarat's awakeningi eline al statları kötü değilse çok. Öyle yaparsan da provokeu decaying strengthle değiş.

Bracerda lightning damage var physicallı ara bracer ve amulet.Bombardment yerine de consecration al.

Son olarak eldiven ve amulette ölü stat crit damage hatta eldiveni kendin açmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

silah da as rollamakta problem yok, yenisi düşerse de dediğin gibi yapabilirim, ne yazık ki akarats awakening 1 tane düştü 10k shard ve 500 db sonrasında, drop rate i çok düşükmüş, cube de şu an. umarım düşer ama önce bracer amulet eldiveni fln debelenmem lazım anladığım kadarıyla

ilk defa main stat>cc>cd>as olmayan bir build yapıyorum biraz sıvamışım galiba =)
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

gr60 yapabilirken 4dk'da normal rift bitiremiyorum gülecek bişey yok yav. en azından benim için zor şu an. thorn buildin aoesi zayıf wizard'a dh'a göre falan.

ben 69 grift yapıyorum 4 dakka altına yetemedim crusaderla.
barbla yaptım. kanaiye in-geom koyup leapquake buildiyle 3 dakkanın altını bile görebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...