Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
chris avellone bethesda/arkane icin yeni Prey oyununda calisiyor diyorlar, ayrica gecende sunu demis Fallout icin:

Nah, I freelance now (no Obs.), besides don't think the franchise will go beyond Beths. again - and that's why I freelance. ;)

sonraki Fallout icin Bethesda'da olacak gibi bir izlenim var :D

birde redditte soyledigi su var 2 ay once:

"No, the canon passed from Black Isle to Bethesda a long time ago. While I think some things about the Bible were informative, only Bethesda holds the canon and are the keepers of the lore (and future direction).
I wouldn't do a Fallout on the West Coast/Southwest if the choice were mine, I'd prefer some place different (New Orleans or the Erie Stretch mentioned in F3) just to shake things up - the West feels too stale to me."
Sosyal ağlarda paylaş

Halo 1 ve 2 pcde çıkmıştı. İyilerdi de geç çıktıkları için gerisindelerdi dönemin.

win10 store popülerleşsin diye yırtınıyor ms ama bungie bırakalı yıllar oldu haloyu zaten. Şahsen sallamıyorum o yüzden artık.

avellone da bethe katılsa iyi olur, diğerleri de katılsın hatta obsidianda olmayanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Halo 6 will release on Windows 10

Phil Spencer makes it clear: first-party Microsoft games are coming to Windows.

başlıkları ile başlayan haberler ve yazılar şu şekilde yorumlanmış

PC Master Race kazandı.
PC sevenler yavaş yavaş kutlama havasına giriyor

..

:)

lel

Halo geliyor diye mi sevinmiş adamlar.

boş FPS ya, PC'de deli gibi FPS oynarken, konsolda FPS oynanamadığı için popülerleşen bir seri işte.

ama MGS PC'ye gelse, o zaman bak nasıl bayrakları asıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

iste twitterda dediklerinden oyle bir anlam cikiyor sadece ustu kapali da olsa, beth ile calisipta fallouta dokunmadan durabilecegini sanmam ben hani freelance bile olsa.

ama zaten henuz konsept bile olmayan bir oyunda official aciklama yapilmamasi normal, adamin ismi hype ve marketting icin ultra malzeme olacak iste duyurulunca. preyi disnohoredi falan gectim arada 2 skyrim/fallout ayarinda projeleri daha var gerci.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Halonun nasıl bi oyun olduğunu nerden bilebilirsin ki? Xbox oyunu değil mi onlar?

Lan bi dk. Yoksa?...

aha evde xbox one var.1-2-3 u yeni bitirdim mcc ile 4 un başındayım.

1 baya kötü. epey kötü yani bir bina var 1 den 5 e çıkıyorsun. bütün katlar aynı sonra geri iniyorsun 1 e falan. arada guilty spark kısımları idare eder ancak şu an oynanacak gibi değil.

2. oyun epey iyi. senaryosunu ben beğeniyorum. insanların yavaş yavaş yenildiği hikayeleri severim zaten. ana karakter çok güçlü deniliyor da zaten hikayede dünya üzerindeki savaşta adamlar tutunamıyor ancak uzay savaşında da onlar mahvediyor mantığı var. ara videolar falan mcc ile 2010'lardaki movie kalitesinde.

https://www.youtube.com/watch?v=8F7OgOCzph4

3. de cortanaya odaklanmışlar 2. kadar sevmesemde iyi bir oyun gene.

oyunda flood var aman bulaşmayayım modunda oluyorsun mesela çoğu yerde adamları öldürmeden aralardan sıvışarak geçmeye çalışıyordum. oyun buna zorlamasa bu moda sokması hoş örneğin.

bungie'nin oyunları burda bitiyor sonra 343'in oyunları başlıyor onları daha oynuyorum.

halo'nun getirdigi (veya kalıplaştığı diyelim) şeyler 2 silah seçeneği ile health regen. 2 silah konusuna birşey demiyecegim iyi ve kötü olabilir ancak regen söyle mermi yedikten epey sonra regen başlıyor bir de düşmanlar seni takip etme egiliminde. ölme ihtimali epey yüksek hele yüksek zorlukta. mesela önceki yıl order 1886 oynamıştım onda an indiği an cover alıyorsun bekliyorsun düşmanlar zaten seni kovalamıyor hayatını doldurup devam ediyorsun direkt o derecesi saçma baya.
oyunların sonu malak gibi bitiyor. ben ardı ardına oynadığımdan sıkıntı yaşamadım.

4 u hiç begenmiyorlar gerçi ben başını oynadım baya hoşuma gitti bakalım. halo 5 iyiymiş gene 4 e göre.

https://www.youtube.com/watch?v=mgVwv0ZuPhM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...