Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

On 29.07.2021 at 13:20, goldbären dedi ki:

500 lira mı vercen abi hala bu adamlara sdfs. verdin mi yoksa?

Hakkaten la senin paralari dokup aldigin codlari babam mi yapiyor, activision yapiyor iste. Zaten Blizzin dususu de Activision yonetime coktukten sonra basladi. D2Rye laf edecegine bir sonraki CODu almayiver bi zahmet. 

Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard’s HR boss Jesse Meschuk left the company

..

Activision Blizzard faces new lawsuit, this time from its investors

The filing alleges that the company misled investors by not disclosing the issues with its workplace culture

https://www.gamesindustry.biz/articles/2021-08-04-activision-blizzard-faces-new-lawsuit-this-time-from-its-investors

kizillelma tarafından düzenlendi
ek..
Sosyal ağlarda paylaş

Ah be kotik be, 155 milyonun 5 milyonunu zamanında bidoncu SJW ordusu kiralayıp publicity kasmaya harcasaydın bunlar gelmezdi başına, daha bi 10 yıl ekmeğini yerdin codların mobil oyunların bilmemnenin. Ama tabi trumpçu bushçu c-suitele bu konjonktürde gitmez o iş, seve seve kaliforniya hükümeti ve mevcut federal hükümetin adamlarını işe alıp tepelere yerleştirip helalinden bi 50 milyon falan harcaması lazım şimdi, seneye 155 milyon yerine yalnızca 100 milyon falan kazanabilir garibim ='(((

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, axedice dedi ki:

Ah be kotik be, 155 milyonun 5 milyonunu zamanında bidoncu SJW ordusu kiralayıp publicity kasmaya harcasaydın...

yapmadı mı ya? bi ara twitterdaki sjw gamejourno lar hep beraber "EA aslında o kadar kötü değil, haksızlık yapıyorsunuz.alt tarafı para kazanmaya çalışıyorlar. çocukluk anılarımız var ühü ühü..." diye takılıyorlardı. randıman alamayınca devam etmemiştir belki...

Sosyal ağlarda paylaş

Tnt2nin cesitleri vardi (16, 32 ve 64 bit versiyonlari vardi sanirim), markadan markaya performans dalgalaniyordu, fakir editionlar kotuydu. Bir de bazi oyunlar oluyordu voodoo'da daha iyi calisan. 

Ben mesela bendeki tnt2'den voodoo 3'e gecince bayagi farkettiydi. 

O donem sirkecideki butun bilgisayarcilar benden yilmisti herhalde, parca fiyat listesi aliyordum, dukkan dukkan geziyordum. Eger tanidik bir yerse adami kitleyip soru soruyordum falan hahah.

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, axedice dedi ki:

Ah be kotik be, 155 milyonun 5 milyonunu zamanında bidoncu SJW ordusu kiralayıp publicity kasmaya harcasaydın bunlar gelmezdi başına, daha bi 10 yıl ekmeğini yerdin codların mobil oyunların bilmemnenin. Ama tabi trumpçu bushçu c-suitele bu konjonktürde gitmez o iş, seve seve kaliforniya hükümeti ve mevcut federal hükümetin adamlarını işe alıp tepelere yerleştirip helalinden bi 50 milyon falan harcaması lazım şimdi, seneye 155 milyon yerine yalnızca 100 milyon falan kazanabilir garibim ='(((

Problem degil, 2-3k kisiyi daha isinden atar rahat eder

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...