Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW 6.0 / Kim Gelsin?

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Garrosh Tayyip'e bağlamadı, çapulcu tabiriyle öyle gelmiş olabilir ^^

Mantıklı olanı yaptı orgrimmar iyice mındar olmuştu kim kimin neresinde belli değildi garrosh ona bile laf etmiyordu. Alliance ile olan yakınlaşmalara karşıydı sadece. Bazı ırklar geçmişi unutup "aslında alliance özünde iyi" moduna girmişlerdi yani. Bi'zahmet.

Blizzard Burning Legion saldırısı ayarında birşey planlıyor ve aradaki buzları paso eritmeye çalışıyor. Önce Amirali batırdılar, ardından Garrosh...

Vol'jin Garrosh'a kan açlığı yaptığı için karşıydı bilge adam sonuçta ama yani Troller zamanında insan yediklerini de unutmuş gibiler =)
Sosyal ağlarda paylaş

kil'jaeden gelir endboss olarak. yeni hero class demon hunter gelir, level 55 veya daha üst bi levelda başlatılır. oyunda mail hariç her armor tipinden 3er class var bu yüzden mail olur dh diye düşünüyorum. specler de melee-ranged-tank olur. warcraft'taki dh lore'unun içine sıçılır o ayrı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sargeras'ın bütün fiziksel hasarlara, fel ve fire hasar tiplerine immune olduğunu düşünürsek... Evet sargeras gelsin. Yıllarca kesildiği haberi çıkmasın. Wipefestten wipefeste koşulsun, wowprogresste boss kesme istatistiği olarak değil boss'un canını en çok azaltabilme istatistiği olarak varolsun.

Ben aylarca indirilemeyen bossların olduğu zamanları özledim yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...