Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW 6.0 / Kim Gelsin?

Wyand

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

WOW2 tarzı bir şey ile MMORPG'ye reset atılmalı

Var olan Warcraft dünyasının olayı Illidan - Arthas - Thrall çevresinde şekillenmişti. Hepsinin olayı bitti

şu var olan dünyanın üstüne eklenmesin, bir şey hissetmiyor çünkü

ben 2006'da ilk wow'a başladığımda salak gibi mapte gezmek bile eğlenceli geliyordu

Warcraft gibi hissettirmiyor işte

işin özeti bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam onu örnek olarak verdim zaten, su altı olmasında yerçekimsiz ortam gibi olsun hani kael in bizi havaya attığı bir büyü vardı havada yüzüyordunuz =p onun gibi mesela. Değişik birşeyler getirsinler illa su altı şart değil. Mesela kendi siege weapon umuzun olduğu bir map olsun bütün map o tank gibi aletin içinde geçsin , questlerle felan upgrade edelim en sonunda da map finali olarak bir boss gelsin o upgrade li halde indirelim felan. Ama dediğim gibi değişik birşeyler olsun artık, mapler birbirine benzemeye başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde bayınca o modda olunuyor zaten de, geçen mesela Cata'nın son patch ini çok uzattılar. Millet öyle bir baydı ki adam kalmadı serverda. Artık oynanmaz felan derken herifler bir güzel video ile Mop u duyurdular abartmıyorum ertesi gün ortada gözükmeyenlerin yarısından çoğu geri geldi. Çıkış tarihinede 2 ay felan vermişlerdi hatta, doluştu insanlar =) Artık oynamam diyenlerden anca 1-2 kişi geri gelmemiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

ozet

thrall warchiefligi birakti kendini dunyayi kurtarmaya adadi greenpeace ci shaman oldu.
yerine garrosh gecti.
garrosh ezik irklari orgrimmar merkezden cikardi. orgrimmar merkez kafasina gore herkezzz
horde u gercekten horde yapti
bi de voljine assasin yolladi, voljin gotu zor kurtardi
3 ay kendine gelemedi.
varianin cocugunu kesti
voljin kendine gelince isyan baslatti #direnvoljin diye birlesti tum isyancilar voljinle
sonra ben accountu kapadim. gerisini bilmiyorum.

ozetin ozeti
garrosh belflere, undeadlere, trollere ve goblinlere bir avuc capulcu dedi. taurenlerin de basini kesti. herkesi kendine dusman etti
Sosyal ağlarda paylaş

tayyibe bağladı garrosh yani anladım, tenk yu

peki thrall spirituel mi takılıyor artık. Hadi voljin geçer hordeun başına da garoshu kesince, thrall ne edecke onu biliyor muyuz 5.4 de mi göreceğiz

bir de jaine mi ne vardı manitası o ne oldu

ha b ide thrallın manita vardı asıl hamileydi en son expansionda o çocuk doğdu mu :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...