Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starbound

Biyik

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Law said:

Coop nasıl oynayabiliriz bunu, hamachi kurduk servernii kuruyorum kendim giiroyrum oyuna ama başka kimse bağlanamıyor. Daha kısa bir yolu var mı ? Yada kolay yolu ?

Biri launch server yapıyor, diğerleri multiplayer seçip IP yi yazınca server a girebiliyor direk. Çok basit yani. Yanlız oyunda yaptıklarınız o server ı açanda kalıyor, kendinize ev çiftlik felan yaptıysanız mesela hep aynı adamın server olması gerek =p
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Law said:

Coop nasıl oynayabiliriz bunu, hamachi kurduk servernii kuruyorum kendim giiroyrum oyuna ama başka kimse bağlanamıyor. Daha kısa bir yolu var mı ? Yada kolay yolu ?

Biri launch server yapıyor, diğerleri multiplayer seçip IP yi yazınca server a girebiliyor direk. Çok basit yani. Yanlız oyunda yaptıklarınız o server ı açanda kalıyor, kendinize ev çiftlik felan yaptıysanız mesela hep aynı adamın server olması gerek =p

Terreria da daha önce oynadık, hamacchiyi de kuruyouz ayn networkdayız, ben kuruyorum oyunu sonra kendi ip mi girip bağlanıyorum ama işte diğer eleman giremiyor. Neyse bir şekilde halledeceğiz, başka bir sorun var anladğım kadarıyla ve Teşekkür ederim açıklama için.
Sosyal ağlarda paylaş

Hama ya felan gerek yok gibi geliyor bana, kendileri o desteği vermiş zaten.

Starbound bayağı serbest bir oyun kasmaya gerek olmadan takılabiliyorsunuz o yüzden bayağı rahat. Gezegeni kazıp merkezine ineceğim dediğinizde biraz bayabiliyor kaz kaz nereye kadar =p Kazarken lahitler felan çıkıyor bazen, merkeze yakın yerlerde dolaşılacak yerler ve kasalar oluyor. Bir sürü item olduğundan zevkli bayağı. Kendi evinizi felan yapabiliyorsunuz, bende o yaratıcılık yok , beraber takıldığım elemanlar dehşet yapılar çıkarıyor. Gittik ayda üs kurduk mesela, ben anca item getirdim hahah, bunlar kapılarına kadar herşeyi kurdu, turretlar felan yerleştirdi yeri de bayağı kazıp hayvan gibi bir alana genişlediler. Bir ara gidince SS'sini atayım. Geminizde koordinatları kaydedip o gezegene daha sonra dönmenizde mümkün (ya da home yaparsınız direk o gezegeni seçip gitme imkanınızda olur) :)

Solo da oynanıyor ama asıl zevki multi çıkıyor bence. Aynı gezegene inip parti şeklinde yerin dibine kazın =p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...