Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

progamer

Öne çıkan mesajlar

Lopeth said:

yavrum sen lex luthor olcaksın joker değil dememiş mi kimse ?

lol aynen bu. lex & ww efsane miscast ikisi de. kim olduklarını önceden bilmesem anlamazdım söylenene kadar. affleck, cavill idare ederler. affleck çok başarısız bruce wayne ama. jeremy irons severim ama o da miscast rol için.

şimdi filmden geldim, denildiği kadar kötü değil ama iyi de değil. man of steel kat be kat iyiydi bundan.

final villain çok çok zayıf, ne olduğunu bile anlamadım. doomsday imiş, neyse bilmiyordum diyeyim ama tutmadım şahsen. galactus'u harcadıkları gibi harcamışlar tahminim.

lex durduk yerde neden superman'e kafayı takıyor anlamış değilim, trask gibi kafayı bozmuş canlandırılmış. şahsen anlamsız buldum. jesse joker gibi birşey oynamaya çalışmış zaten, character presence yok.

israil askeri bir süper kahraman filminde şimdiye kadar rol verilmiş en silik karakter olmuş. yanında durduğu figüranlar aktöre daha çok benziyordu. faora'yı oynayan kadını ww yapsalardı madem tek filmde harcayacaklarına. ama dur, israilli değil o alman, olmaz tabii.

batman tarıyor öldürüyor silahla paso, lolwut. hayır char o aşamaya nasıl geldi biraz anlatılsaydı madem. batman değil de punisher gibiydi bayağı.

süper dövüşler evet man of steel'den sonra çok zayıf kalmış. filmin açılış sahnelerinde iki tane snyder tarzı shot vardı, sonra bir daha göremedim. zack snyder filmi gibi hissettirmedi yani. adama "sadece bunu yapıyorsun" diye diye adam "yapmıyorum normal yapıcam" mı demiş dellenip anlamadım. çok güzel kareler çekiyordu evvelden.

insanlar süpermen'e taparken, anıt dikerken bir anda nasıl nefrete döndü onu da anlamadım. hadi batman'i anladım diyelim de sokaktaki adam seviyordu yani. havada kalmış buldum.

turkish airlines virali iyiydi lol.

justice league öyle fasafiso oyuncularla (kal dırago, israil askeri vs) olacaksa ve böyle havada kalacaksa konu hiç çekmesinler gerek yok.

ayrıca soundtrack çok silikti, zimmer ise ona yakıştıramadım. BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNN kornası ve VOAAAAAAAAAAAA korosu patlıyordu devamlı. yaşlı amca filan olsam başım ağrırdı herhalde.

ha bir de sadfleck videosu 10 numara, filmden iyi cidden dramatizasyonu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Lopeth said:

yavrum sen lex luthor olcaksın joker değil dememiş mi kimse ?

lol aynen bu. lex & ww efsane miscast ikisi de. kim olduklarını önceden bilmesem anlamazdım söylenene kadar. affleck, cavill idare ederler. affleck çok başarısız bruce wayne ama. jeremy irons severim ama o da miscast rol için.

şimdi filmden geldim, denildiği kadar kötü değil ama iyi de değil. man of steel kat be kat iyiydi bundan.

final villain çok çok zayıf, ne olduğunu bile anlamadım. doomsday imiş, neyse bilmiyordum diyeyim ama tutmadım şahsen. galactus'u harcadıkları gibi harcamışlar tahminim.

lex durduk yerde neden superman'e kafayı takıyor anlamış değilim, trask gibi kafayı bozmuş canlandırılmış. şahsen anlamsız buldum. jesse joker gibi birşey oynamaya çalışmış zaten, character presence yok.

israil askeri bir süper kahraman filminde şimdiye kadar rol verilmiş en silik karakter olmuş. yanında durduğu figüranlar aktöre daha çok benziyordu. faora'yı oynayan kadını ww yapsalardı madem tek filmde harcayacaklarına. ama dur, israilli değil o alman, olmaz tabii.

batman tarıyor öldürüyor silahla paso, lolwut. hayır char o aşamaya nasıl geldi biraz anlatılsaydı madem. batman değil de punisher gibiydi bayağı.

süper dövüşler evet man of steel'den sonra çok zayıf kalmış. filmin açılış sahnelerinde iki tane snyder tarzı shot vardı, sonra bir daha göremedim. zack snyder filmi gibi hissettirmedi yani. adama "sadece bunu yapıyorsun" diye diye adam "yapmıyorum normal yapıcam" mı demiş dellenip anlamadım. çok güzel kareler çekiyordu evvelden.

insanlar süpermen'e taparken, anıt dikerken bir anda nasıl nefrete döndü onu da anlamadım. hadi batman'i anladım diyelim de sokaktaki adam seviyordu yani. havada kalmış buldum.

turkish airlines virali iyiydi lol.

justice league öyle fasafiso oyuncularla (kal dırago, israil askeri vs) olacaksa ve böyle havada kalacaksa konu hiç çekmesinler gerek yok.

ayrıca soundtrack çok silikti, zimmer ise ona yakıştıramadım. BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNN kornası ve VOAAAAAAAAAAAA korosu patlıyordu devamlı. yaşlı amca filan olsam başım ağrırdı herhalde.

ha bir de sadfleck videosu 10 numara, filmden iyi cidden dramatizasyonu.

katılıyorum ayrıca

batmandan sürekli 20 yıldır crime fighter olarak bahsedip sonra "bat vigilante" olarak söz etmeleri de abes. 20 yılda batmanın daha sağlam bir yeri olması gerek.

ww, flash fiyasko.

film o kadar hızlı ilerliyorki resmen bir sonraki film ve filmlere geçmek ister gibi bir havaları var.

Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Akuma_Blade said:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=gtTJjq-dxq0?feature=oembed" width="459">

bu kim lan? 1 saat ne konuşmuş abi manyak mı, film zaten kaç saat?

random bi yere geldim ne diyor diye ben aflecke saydırıyordu ki filmin iyi yanı olarak herkesin buluştuğu ortak nokta.

İnternetten bir arkadaşın videosu. İstanbuldayken aynı mahallede filan kaldığımızdan samimiyetimiz ilerlemişti. Bazı tesoitlerini başarılı bulduğumdan paylaşmak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

o adam şey ya yutubda oyun vidyoları falan yapıyor işte biraz tanınan biri
Sosyal ağlarda paylaş

hediye olarak bok (bildiğin BOK) yollanan arkadaş bu muydu?

edit:sanırım baskasıydı ya hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Man of steel'da çok sıkılmıştım ben.Aynı şekilde watchmende de konu çok uzamış kopmuştu ki film güzeldi ama yönetmenin beceriksizlikleri vardı yine.Bu filme 2 gün önce kardeşim gitti arkadaşlarıyla,binbir heyecan aradım nasıldı nasıldı diye.Aldığım cevap; abi ben bi 10 dk uykuya dalmışım sıkıntıdan,uyandım yanımdaki 2 arkadaşıma döndüm onlarda uyuyordu!Gerçek anlamıyla uyumaktan bahsediyorum :)

Her türlü süper kahraman filmlerini kaçırmadan büyük heyecanla izleyen kardeşimi uyutabilmeyi başarıp tarihe beceriksizliğiyle geçmiştir Zack Snyder.6.0/10 luk bir yönetmen kendisi,bence büyük projelere kalkışmasın artık,küçük diziler çeksin bize zulm etmesin.

ps: NOLAN REİSİN KIYMETİNİ ANLAYIN HATER PATİLER
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu sinemada uyudum saçmalığı da can sıkıcı artık. Olm 80db gürültü varken uyumak mümkün değil. Sıkıldım dersin anlarım da, uyudum ne lan.
Sosyal ağlarda paylaş

hee uyumuşlardır kesin evet.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo uyunuyor gayet
Sosyal ağlarda paylaş

abartmayın abi deneysel fransız filmi mi izliyorsunuz ya

insan bi merak eder uyumaz şu batman v supermande

senin kardeşlerin kova yapıp gitmişler filme büyük ihtimal o kısmı söyleyememiştir sana.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi kere uyumustum hemde korku filmi falandı sadece cıglıklar var kulagımda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...