Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

progamer

Öne çıkan mesajlar

Frostbite said:
valla beni en çok ilgilendiren batmanle kırmızının neden kapıştığı hangi olaylar sonucunda böyle şeyler olduğu.

Şöyle düşünüyorum ben.

Superman'in tanrı gibi bir karakter olması yüzünden ona tapmaya başlayan bir kitle var. Ve bu adamlar öyle tek tanrılı dinlere inananlar gibi görünmeyen, kanıtlanamayan bir şeye inanmıyorlar yani. Din alemi çığrından çıkmıştır mesela şöyle bir senaryoda. "Allah mısın ulan" gibi bir yaklaşım vardır. Dünyanın, Superman ile yeni tanıştığını dönemler senaryoya göre galiba.

Bu kadar muazzam güçlü bir karakterin varlığı bile bir tehdit ayrıca. Herif bildiğin mutlak güç. "Sabah ters tarafından kalksa gezegeni döver mi acaba?" korkusu bile yeter insanların kafayı yemesine. Ki trailerda da bunu görüyoruz sanırsam. Marvel'daki Superhuman registration act gibi "Abicim bu adam güçlü okey, ama birilerine hesap vermesi lazım bu adamın, ya da siktirip gitsin gezegenimizden"ci bir tayfa varken, bir yandan da "Adam koruyor işte insanlığı kendinden"ci bir tayfa mevcut.

Şu senaryo da tam Batmanlik bir ortam zaten bence.

"People need to see him bleed" Batman'in derdi, gibi geliyor bana.

Superman'in varoluşu bile korkudan çılgın atmasına yetiyor insanların zira.

Düşünsene, Tanrı'nın varlığının ihtimali bile Dünya'nın vajinasını öptürtüyor afedersin. Bir de şimdi elle tutuluru çıkmış gelmiş.

Ay çok heyecanlandım, çıksa da gitsek.

Bir de "Tell me, do you bleed? You will." Tam bir Batman lineı ya. Cocky one-liner.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Çizgiromanları bilmiyorum hiç okumadım, Batman kriptonit mi elde ediyor, hangi sapıkca fikirle Supermane kanıonmı sen bilaee çekebiliyor. Teknoloji meknoloji nereye kadar yer Supermane.

superman veriyor sanırım çizgiromanda. "hacı ben kafayı çizersem al beni durdurmak için kullan" diyerekten.

-Deno- said:

superman çizgi roman tarihinin en gereksiz, en saçma sapan karakteri ya.

this... tek eksi yanı kryptonite olan bir süperkahraman. uçuyo kaçıyor, mermiden hızlı, inanılmaz kuvvete sahip. her şey bunda. böle süperkahraman mı olur amunike
Sosyal ağlarda paylaş

ben yazılımcı değilim abi. Bilg. Müh. ama satıştayım. pre-sales daha doğrusu. Teknoloji firması diyelim. Sadece yazılım dersem olmaz çünkü.

Yazılımla en ufak alakam yok mezuniyetten beri. Kendim arada bakıcam diyorum da zaman kalmıyor.

Plaza kölesiyim :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...