Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepsi ne kampanya yapsa almayı düşünebilirsiniz

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

bende merak ettim ya.

soğuk yüzünden icmiyorlarsa, soğuğu egale etmek lazım. ya da öyle bir özendireceksin ki soğuğu sallamadan içecekler. kısa vadede o derece özendirmek zor.

şişelere odin vs. yazsalar da işe yaramaz heralde sdfs

kutup ayısı reklamları vardı norveç için mi düşünüldü, şirin gösterildi, ama soğukken içmemi sağlayacak bir etkisi olamazdı onun.

eskimolu reklam mı yaptılar ne yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Daemir said:

bende merak ettim ya.

soğuk yüzünden icmiyorlarsa, soğuğu egale etmek lazım. ya da öyle bir özendireceksin ki soğuğu sallamadan içecekler. kısa vadede o derece özendirmek zor.

şişelere odin vs. yazsalar da işe yaramaz heralde sdfs

kutup ayısı reklamları vardı norveç için mi düşünüldü, şirin gösterildi, ama soğukken içmemi sağlayacak bir etkisi olamazdı onun.

eskimolu reklam mı yaptılar ne yaptılar.

ha bu arada illa "içirmek" gerekmiyor. satman da yeterli. zaten olay satış, para kazanma yani. kaç kişi aldığı en büyük boyu içmiş içmemiş, o sana koymaz. yeter ki bi daha geldiğinde yine büyük boy alsın ve içmesin :D

bir de norveç'i de sallıyor olabilirim ama olay soğuk olan bir ülke olması, zaten. 'norveç' olmasının bir önemi yok yani. bir şeyler üretecekseniz ona bağlı kalmayın diye söylüyorum.

fistan yok tabii ki kaynak falan. geçmişte pepsi'de çalışan biri anlattı.
Sosyal ağlarda paylaş

peki açıklıyorum:

küçük boy bardakların üstüne bir güzel "For Kids" yazıyorlar, Palyaço, konfeti falan filan çiziyorlar, rengarenk yapıyorlar.

müşteri kasada küçük boy olsun diyor, bardağı çıkarıyorlar doldurmak için "aaa dur dur orta boy olsun" diyor çok büyük kısmı müşterilerin.
ve baya acayip arttırıyorlar satışları. Rakamı kıçımdan sallıyorumda, satılan litre bazında %40 falan artıyor mesela satışlar fast-food zincirlerinde
Sosyal ağlarda paylaş

o ülkedeki insanların da özgüveni düşükmüş be. içmeyeceksem niye boşuna para vereyim ben yine küçükten alırdım.

gerçi her ülkede çoğunluk böyle davranır.

küçük boyun üretimini bırakmaktan beter etmiş adamlar ahah

bunun bir üstü, orta boylara da gay ler için yazmaları olur. pembe yaparlar haha
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

peki açıklıyorum:

küçük boy bardakların üstüne bir güzel "For Kids" yazıyorlar, Palyaço, konfeti falan filan çiziyorlar, rengarenk yapıyorlar.

müşteri kasada küçük boy olsun diyor, bardağı çıkarıyorlar doldurmak için "aaa dur dur orta boy olsun" diyor çok büyük kısmı müşterilerin.
ve baya acayip arttırıyorlar satışları. Rakamı kıçımdan sallıyorumda, satılan litre bazında %40 falan artıyor mesela satışlar fast-food zincirlerinde

Etkili satış zekası. Ürün içeriği ve ne isteğini değil, elalem ne der düşüncesi üzerinden iteleme politikası. Cidden iyiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...