Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2013-14

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

said:
Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic maçta aldığı 2 teknik faul sonrası oyundan atılması ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

"Teknik fauller sadece sonlarda değil sürekli oldu. Maçı izleyenler neler olduğunu gördü. TBF maçın ardından hemen bir sonraki karşılaşmada cezalı olduğumu belirten kağıdı getiriyorsa bu hazırlanmış demektir. Bensiz oyuncularım yine iyi oynayacaktır. Onlara güveniyorum. Taraftarlarımıza ne kadar iyi olduğumuzu ve doğru olduğumuzu gösterelim. Basketboldan anlayan herkes her şeyi gördü."

boldladığım yer saçma geldi cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha eline vermisler kagidi mac cikisinda.

moriarty said:

said:
Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic maçta aldığı 2 teknik faul sonrası oyundan atılması ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

"Teknik fauller sadece sonlarda değil sürekli oldu. Maçı izleyenler neler olduğunu gördü. TBF maçın ardından hemen bir sonraki karşılaşmada cezalı olduğumu belirten kağıdı getiriyorsa bu hazırlanmış demektir. Bensiz oyuncularım yine iyi oynayacaktır. Onlara güveniyorum. Taraftarlarımıza ne kadar iyi olduğumuzu ve doğru olduğumuzu gösterelim. Basketboldan anlayan herkes her şeyi gördü."

boldladığım yer saçma geldi cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Azizgiller de ağlamış hemen basın toplantısı yapacaklarmış. İkinci maçta düzgün bir yönetim olsaydı şimdi şampiyonluğa gidiyorduk.

Türkiye'de ağlayana meme verildiği için (bkz. ikinci maç sonrası açıklamalar ve bu maç yaşananlar) öyle bir karar almışlar herhalde. Herkes işine baksa, futbol gibi "ama hakem ühüğ" demese daha zevkli olacak her şey.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Yahu bırakın ikinci maçı nasıl kazandığınız belli. Şu maçta ne vardı da ağlayan kazandı diyorsunuz?

Sondan bir önceki atakta iki puanlık bir hatayla, maçın koskoca bir çeyreğini + bir sonraki maçı etkileyen hatayı bir tutacak kadar uzak mısın abi basketboldan hakkaten?
Sosyal ağlarda paylaş

@ aquila

Hayır yani ben onda değilim. Ama maçın kaderini etkileyecek şu pozisyonda şöyle oldu denecek bir şey olmadı. Hani Obradovicin teknik aldığı pozisyonda haklı olabilirdi ama öyle langır lungur itiraz edersen yersin tekniği.

Şu seri şu an 3-1 olmalıydı. Herşeye rağmen alacağız kupayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Çelişmiyorum ne çelişmesi?

İkinci maçtaki olay faulü vermemesi. Bu maçta hatalı karar verildi diye hayvan gibi itiraz ediyor ve teknik alıyor? Eee yani hatalı karar diye dalsın hakeme? Daldı mı Ataman ikinci maçta?

Cidden sen tutarsızsın Baggio. Obranın atılmasını haksız gören varsa ben zaten tartışmaya dahil olmak istemiyorum. Adam her maç sürekli saha çizgilerinin içinde sürekli el kol hakemin dibinde bitiyor kafa kola alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Basketbolda 2 puanlık bir baskette hata yaptı diye cıngar çıkartılmaz. "Maçı hakem verdi üğüğü" falan denmez. İki sayı lan. Futbolda penaltıyı vermemekle aynı şey değil maç başına 150 sayı atılan spor. Son atak 25 saniye sizdeydi, hiç olmasa onu düzgün kullanaydınız o kadar hak ettiyseniz derler sonra.

Fakat gidip de itiraz eden adamı cart diye atıp bütün maddelere rağmen maçı da devam ettirirsen; daha 7 dakikası olan maçta konuk takımın yenilgisini perçinler, üstüne bir sonraki maç koçsuz bırakmış olursun. Laf edilecekse de böylesi uzun soluklu etkisi olan hataya edilir. Dolayısıyla şu maçlar, Türkiye'de konu masa tenisi bile olsa ağlayan büyük kulübe meme verildiğinin üç milyonuncu göstergesidir.

Şimdi Fenerbahçe cephesinden iki saçma sapan açıklama geldi diye önümüzdeki maçta da size yine haksızlıklar yapılırsa şaşırma yani. Döngü böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi güzel abi sen devam et böyle düşünmeye. 2 puanlık dediğin sayı olmasa top GS'de ve 1 sayı önde olarak son dakikası oynanacaktı maçın. 30 saniye yetoluk yapıp atamamak ayrı mesele.

Obradovic'in bu maçı tamamlaması skandal olurdu bana kalırsa. 6. maçın da seyircisiz olması lazım bakalım.

Sonuç olarak zaten Demirören bir yanda Demirel bir yanda federasyonlarımız içler acısı halde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...