Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2013-14

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

Fenerbahçe'de kim gelecekten öte kim gidecek daha önemli. Çünkü mevcut kadro toplama, uyumsuz yıldızlar topluluğu gibi dursa da her şekil korunsa Obra faktörü sebebiyle final-4 adayıdır direk

Bu arada Galatasaray Domercant'ı kazanır, Macvan yerine de daha iyi bir uzun bulursa BBL'de de müthiş bir rekabet izleriz
Sosyal ağlarda paylaş

Erceg > GS deniyor iki gündür, aslında bayağıdır deniyor da Erceg serbest kaldı, arttı söylentiler.

İki senedir BJK sonrası takımdan ayrılanlardan en çok üzüldüğüm olur. Bizim şampiyonluğunda Avrupa kupasının da anahtarı Erceg'di, bizi sürükleyen oydu. GS'ye gitmesi açık ara çok büyük koz olur.

Gerçi geçen yıl yine dibe vurmuş gibiydi, BJK öncesi performansını tekrarladı. Uzun sakatlık, üstüne formsuzluk vardı ama formda Erceg fark yaratır yine de

Kıskanırım valla GS'ye giderse :(
Sosyal ağlarda paylaş

ben mesela avrupa basketboluna fazla hakim degilimdir, ancak gecen seneki Fener'in el ve lig maclarinin buyuk bir kismisini izlemistim, gecen sene izledigim mccalebb ile makedonya formasi altinda izledigim mccalebb arasinda dunyalar kadar fark vardi, andersen desen ben bu adamin gecmisini bilmem ama andersen'i o formda oynatmak yerine genc bir oyuncu oynatmak daha mantikli geliyor bana, batiste desen %20 ile falan oynadi sanirim, ama herkesin kotu dedigi sato bence takim ortalamasinin ustundeydi, bu sene kim gelir bilemiyorum gidenleri tahmin ediyorduk dahada ayrilacak olabilir diye dusunuyorum, takimin su an tek pozitif yani hocanin ismi ve ciddiyeti gelecek oyuncularda bu bazda olacak diye dusunuyorum.

applev0dka said:

fener 2 senedir iyi takım kuruyor da, takım olmayı basaramıyor, yoksa F4 seviyesinde kadrosu var her sezon. tez konusu olcak bir şube
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...