Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2013-14

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Bonsu > GS

Sakat adamın yerine sakat adam almak.

LEL

Tamam oyuncu pazarı bu dönem çok dar ama bu kadar çaresizce bir harekette bulunmak...

Wizards ile imzalamıştı yazın, 1 hafta önce olmayacak hacı senin iş diyip onlarda yolladılar. Artık sağlık mı performans mı bilinmez. Şansına 2 gün sonra Jawai sakatlandı da kulüpsüz kalmadı asdfsda

Ataman'ın zaten en büyük handikabı bu resmen. Yetenek keşfetme, gençlere güven, oyuncu yaratma diye bir şey yok adamda. Sadece ve sadece başarıya endeksli bir görüşü var. Başarılı oluyor mu? Oluyor bir şekilde ya da kıyısından geçiyor orası ayrı konu ama sakat adamın yerine sadece oyununu vs. biliyor diye riskten kaçınıp sakat adam almak nedir? Kadronu eldekilerle şekillendirmek çok mu zor? Elindekilerden ekstra performans beklemek çok mu zor?

Sakatlanmazsa bizimdir, sakatlanırsa zaten hiç bizim olmamıştır ile nereye kadar gidecek bakalım. 2 senedir toplamda 10 maça çıkmamış adam Jawai gibi bir kalitenin yerini nasıl dolduracak orası da aşikar.

Ha Bonsu'yu ben BJK'deyken de çok beğenmiyordum katkısına rağmen ve gaza getirip çıldırtmasına rağmen ama orası ayrı, Euroleague seviyesinde bir adam değil bence.

Çok yanlış bir hareket Bonsu bana kalırsa çok.

He birde 2 gündür klasik geyik ama

Galatasaray Milangaz lel
Sosyal ağlarda paylaş

Futbolda 2010-2011 Trabzonspor'unu yağmaladığımız gibi baskette de 2011-2012 Beşiktaş'ını hortumladık. Olan kadroyu bozmamak lazım asdhashd, zaten Erceg-Bonsu-Arroyo-Hawkins olmuş adamlardı, Domercant ve Gordon gibi EL seviyesindeki oyuncularla takım şu gayet iyi durumda kağıt üzerinde,Ergin Ataman oyuncu koçu değil bu kesin Furkan'ı falan bir türlü patlatamadı mesela. Neyse.

Bu arada NBA ve EL kondisyon testleri baya farkediyor, NBA'de yapılan kontratlar, ödenen tazminatlar ve sigorta primlerini düşünürsen en ufak riskte bile kontrattan cayabiliyor takımlar ya da 10 günlük 10 günlük imzalıyorlar. Haftada 2 maçı çıkarır Bonsu sıkıntı yok, sakat adamı aldık falan değil durum
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adam sağlık sorunları yüzünden 2 senede 3 EL takımından şutlandı, toplasan 10 maça çıkamadı. Seriye birde NBA takımı eklendi bu yaz,

Yani klasik söylem ama

BİR ŞEY VAR Kİ

adsfsd

Yoksa adamın kalitesine laf yok. Gerçi iyi savunmacı değildi benim gözümde ama atletikliğiyle çok kral katkı veriyordu hücuma, zaten yeter artar sağlıklı olsa da
Sosyal ağlarda paylaş

Birde ben aslında GS'ye uzun transferi gerektiğini düşünmüyordum. Eldekiler zaten yeterliydi bir süre ama Jawai'nin durumu hakkında kulüp bariz bir şeyler saklıyor. Dönüşü çok uzun olacak ki transfere yöneldiler.

Eldeki uzunlar belki yırtıcı vs. değil ama EL ilk grupları her şekilde geçer GS, ligde de götürür bir süre çok rahat. Bu nereden baksan 1.5-2 aya tekabul ediyor değil mi yanlış bilmiyorum?

Yani demek ki Jawai'nin dönüşü çok çok sarkacak. Zaten bugün hayati durumu devam ediyor diye bir haber okudum da ne kadar doğru bilinmez.

Çok yazık oldu Jawai'e çok, aşırı beğendiğim bir adamdı :(
Sosyal ağlarda paylaş

Dudley 3-6 ay arasi yok. Ataman adam harcamaya devam ediyor.

BJK zamani da boyleydi. Maclara 7 kisilik rotasyon ile falan cikardik. Adamin oyun sistemi goze hos, zevkli ama bu cografyalar hatta Avrupa baskrtboluna gore degil. Patir patir dusuyor adamlsr, adam secmeyi de bilmiyor zaten vs...

Su oyun sistemini ve antreman tekniklerini degistirmeli artik, sakatliklar sans vs degil artik kabul etmek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Bu arada basketbolcu olsam GS nin erkek bayan hiçbir takımına gelmem.

Bu nasıl bir lanettir arkadaş. Her gelen çok ciddi sakatlık yaşıyor sezonu kapatıyor.

Alba Torrens,Domercant,Göksenin vs.

Daha ismini hatırlamadığım 2-3 oyuncu daha vardı ciddi anlamda sakatlık yaşayan.

Kalp ise Jawai den de umutlu haber beklemiyorum spora devam etme açısından.

Zaten yaşam tehlikesi olmasında varsın basketbol oynamasın.

Galatasaray Liv Hospital'da, dün oynanan Türk Telekom maçında ön çapraz bağları kopan Jamont Gordon sezonu kapattı. (NTV Spor)

Jawai 6 ay yok.

Dudley 3-5 ay yok.

Markoishvili 3 ay yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...