Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2013-14

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

said:
Beşiktaş Integral Forex'e FIBA tarafından konulan transfer yasağını, siyah beyazlı kulüp resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Beşiktaş Jimnastik Kulübü tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) tarafından gönderilen yazıda, kulübümüz hakkında transfer yasağı uygulandığı bildirilmiştir.
Kulübümüz, Allen Iverson ile 2010 yılında sözleşme imzaladıktan sonra, oyuncuda sözleşme imzaladığı tarihlerde bildirilmeyen ve geçmişte de tekrarlanmış bir sakatlığın ortaya çıkması nedeniyle, Allen Iverson'a yapılan ödemeler o dönemdeki yönetim tarafından askıya alınmıştır.
Allen Iverson tarafından kulübümüze karşı Basketbol Tahkim Mahkemesi (BAT) nezdinde dava açılmış olup, dava kısmen kabul edilmiştir.
Bu karara karşı, Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) yapılan temyiz başvurumuz reddedilmiş ve Allen Iverson'a kararda belirtilen ödemelerin yapılmamış olması nedeniyle, FIBA tarafından kulübümüze transfer yasağı getirilmiştir.
Oyuncu lehine karar verilen bedelin ödenerek transfer yasağının kaldırılması için gerekli çalışmalara başlanmıştır.

Beşiktaş JK"

Tüpçü halen zarar vermeye devam ediyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
said:
Galatasaray, basketbol maçlarında küfürün devam etmesi halinde şubeyi kapatma yoluna kadar gidebilecek bir aksiyon alabileceğini açıkladı.

Kapanacağını sanmıyorum da diğer amatör şubelerin GS'ye aşırı yük olduğundan bahsediliyordu bayağıdır, hani GS'li yazarları vs. geç bazı yöneticiler bile birkaç kez söylemişti. E malum her şey futbol üzerinde yoğunlaşınca ve orada da giderler inanılmaz yüksek olunca amatörleri kapatma yoluna gitmeleri gayet normal, hani bu açıklama biraz sebep gösterme vs. olabilir.

Ama yine de basketbol şubesini kapatmak nedir? Böyle bir şey olacağını hiç sanmıyorum. Taraftara göz dağı vermek olarak kabul etsek bile bunu çok Aziz Yıldırım tier bir açıklama olmuş.

Taraftarı şube ile tehdit etmek ne kadar ergence bir hareket ya... Gider varsa, yükse BJK'nin yaptığını yapacaksın. Ha zirvedeyken kapatmakta güzel aksiyon gerçi de asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

ya o amatör şube lafına ben de çok sinir oluyorum da işte alışkanlık olmuş...

Profesyonel olarak yapılan sporlar futbol değil diye amatör diye adlandırılıyor ya şu soktuğumun ülkesinde asdfsd uyuz bir konuda

Apple'ın dediği gibi galiba da sanırım kulüp değil federasyon tüzüklerinden kaynaklı bir şey sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...