Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

türkler de çok leş ya adam laf söleye söleye birini kaçırdı leaver game oldu sonra bişey oldu bana türkçe küfredince kes lan it dedim bende klasik :) başladı ana avrat söbmeye ben de çıktım e ne oldu eline ne geçti 2 kişiyi kaçırdın oyundan.

verdiğim aylarca aradan sonra 10 oyun filan kazanınca korkmuştum korktuğum başıma geldi 5-6 oyun dur leaverlar feedleyenler sövenler zxaten oyunların yarısını tamamlayamadık bile hep yenilgi

az önce 4. kez leaver oldu üst üste oyunda bakalım 5 . de ne olucak
Sosyal ağlarda paylaş

baskılara dayanamadılar, bir sonraki güncellemede diretide geliyor.

İşin asıl ilginç tarafı, büyük bir güncelleme üstünde çalıştıkları için cadılar bayramı event'ını yetiştirememişler. Bu kadar isteneceğini tahmin edemedik diyorlar. Ancak üstünde çalıştığımız güncelleme yakında gelince bize hak verecekseniz demişler.

Ne gelecek acaba, merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

"One day thousands of years from now, far-advanced aliens or humans will be rummaging through the decayed rubble of the old world. Their carbon-dating will show that the entire planet was unified for a sole month in one single proclamation: "༼ つ ◕_◕ ༽つ Give DIRETIDE" They shall ponder what world-embraced philosophical movement prompted such a cry, what infinite wisdom these people wished to express to their earthly brethren. Researchers and historians will deliberate for hundreds of years over the political and environmental turmoil which catalyzed such a beautiful and unifying movement. Engraved upon the walls of their most populous cities, ༼ つ ◕_◕ ༽つ Give DIRETIDE will become a symbol for these future peoples, a philosophical beckoning for a simpler, more harmonious time, where for this infinitely brief span of human existence, man was locked hands with man, eyes fixed upon the same stars, the same God, the same future."
ahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

ne saçma bi laf bu şimdi, her kum tanesi eşsizdir ama tanesine 40 bin dolar veren bulamazsın. Çok saçma bir örnek ama önerme böyle olunca.

Dota 2'de bir nesneye bu paranın verilmesinin özellikle garip olan tarafı bu oyunun ömrü ne kadar olacak ki 10 yıl mı diyelim, 10 yıl sonra o değer sıfıra inecek. Bu durum yatırım amaçlı olma ihtimalini azaltıyor, yine de mümkün.

Ya çok zengin birinin saçmalaması ya da para aklamak için yapılmış gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla asıl saçmalayan sensin şu durumda. adam onu alınca yüzbinlerce kişinin ciddi vakit geçirdiği bir ortamda milyonlarca item arasında sadece kendisinde olması mümkün olabilecek bir şey alıyor sonuçta. bir de para aklama demiş ya lol

ek olarak kum tanesinin hiçbir eşsizliği yok çünkü isteyen herkesin istediği an erişimi var kum tanelerine, sen çok yanlış anlamışsın. sen dünyadaki tüm kum tanelerini yok et geriye tek bir tane kalsın, koy bakalım satışa kaç milyon dolarlar koyuyorlar önüne
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...