Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Kimdi o Volvo'yu savunan? Hele bir gelsin buraya.

Random draft:
Radiant: Sniper, Drow, Nyx, WD, DS
Dire: Lion, CM, Treant, WR... (Maçlarımın büyük çoğunluğunda support oynarım ama bu oyunu benim taşımam gerekiyor artık) Son pick Meepwn!

Lion CM ve ben trilane, Ağaç mid, WR solo offlane. WR'ye o kadar git mide dedik ama nyx var gitmem dedi. Sorun yok.
Lion ben ve cm akıyoruz. Öyle böyle değil. Full time freefarmda olduğum gibi adamlara expin e'sini aldırtmıyoruz. 0 farm oynuyorlar ve yaklaşsalar anında kesicez. Akıyoruz resmen.

Dakka 8'de adamların t3 alınmış durumda. 2 kill 2 assist ile oynuyorum. CM'nin sentrysi sayesinde gank'e gelen nyx'i dahi kesiyoruz. O derece iyi gidiyor oyun. Tranq>PT+Vlad yapmışım. Stashte daggerın parası birikiyor. Akıyorum lan resmen.

Sonra köpeğim ethernet kablosunu çekiyor. 40-50 saniye oyundan disconnect olmuş durumdayım. Oyuna bir giriyorum. Itemlar yok. YOK!!! BILDIGINIZ YOK!! Soruyorum herkes ben yapmadım diyor. 2-3 dakika arıyorum bulamıyorum itemlarımı. Karşı tarafa durumu açıklıyorum ve FF çekiyoruz. DS tam bitireceklerken "lol, Meepo i find your items they were in the woods..."

Replay'den bakıyorum. WR itemlarımı alıyor ağaçların arasına saklıyor. Sonra da ben yapmadım diyor. Ben de kimin yaptığını bilmediğim için raporlayamıyorum. Oyun bittikten sonra da raporlanılmıyo zaten. Ne diyim ben şimdi bu Volvo'ya? Ha? Ne diyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Kimdi o Volvo'yu savunan? Hele bir gelsin buraya.

Random draft:
Radiant: Sniper, Drow, Nyx, WD, DS
Dire: Lion, CM, Treant, WR... (Maçlarımın büyük çoğunluğunda support oynarım ama bu oyunu benim taşımam gerekiyor artık) Son pick Meepwn!

Lion CM ve ben trilane, Ağaç mid, WR solo offlane. WR'ye o kadar git mide dedik ama nyx var gitmem dedi. Sorun yok.
Lion ben ve cm akıyoruz. Öyle böyle değil. Full time freefarmda olduğum gibi adamlara expin e'sini aldırtmıyoruz. 0 farm oynuyorlar ve yaklaşsalar anında kesicez. Akıyoruz resmen.

Dakka 8'de adamların t3 alınmış durumda. 2 kill 2 assist ile oynuyorum. CM'nin sentrysi sayesinde gank'e gelen nyx'i dahi kesiyoruz. O derece iyi gidiyor oyun. Tranq>PT+Vlad yapmışım. Stashte daggerın parası birikiyor. Akıyorum lan resmen.

Sonra köpeğim ethernet kablosunu çekiyor. 40-50 saniye oyundan disconnect olmuş durumdayım. Oyuna bir giriyorum. Itemlar yok. YOK!!! BILDIGINIZ YOK!! Soruyorum herkes ben yapmadım diyor. 2-3 dakika arıyorum bulamıyorum itemlarımı. Karşı tarafa durumu açıklıyorum ve FF çekiyoruz. DS tam bitireceklerken "lol, Meepo i find your items they were in the woods..."

Replay'den bakıyorum. WR itemlarımı alıyor ağaçların arasına saklıyor. Sonra da ben yapmadım diyor. Ben de kimin yaptığını bilmediğim için raporlayamıyorum. Oyun bittikten sonra da raporlanılmıyo zaten. Ne diyim ben şimdi bu Volvo'ya? Ha? Ne diyim?

valve'ın hatası, bir oyuncu düşünce direk base'e gitme komutu vericek ve o kişi tamamen oyundan atılanna kadar da kontrolü vermicek, yada sadece itemleri lock'lamaları gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

Killer said:

kpmaza
applevodka
ben
schrödinger mi ne

VE BİR RUS YA DA UKRAYNALI YA DA ÖZÜRLÜ MK DROW

82 dakika boyunca karşı tarafın sadece sourceu kalmasına rağmen gidip vurmadğı ve sürekli kaçtığı için kaybettik

ben de şu yemini ettim

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/999501_10153037150495301_358434921_n.jpg

gyro falan vardı dimi o oyunda girdim izledim ben jkvghkgfjkdgd NE ÇEVİRDİLER LKHKLJHJKHKJG

annem şu yazıyı okudu abi dsfsd

hala yazıyo boardumda silicem şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

bu ara dotaya sardım biraz turnuvaları falan da izledim de dota izlemek cidden bayık bir şey ya eğer oyun içinden izlemiyorsan.

bir de item ve level bazlı bir oyun olduğu için iki üç ölümden sonra %90 oyunun şekli belli oluyor. geri kalan 40 dakikada diğer takımın can çekişmesini izliyorsun. çünkü her killden sonra item ve level farkı artıyor.

çok çok nadir denk geldi comeback yapılan maçlar. hani pugda falan oluyor tabi de turnuva maçlarında çoğu takım izin vermiyor buna.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

sabit bir kaç hero olayı mantıklı mı?

ben öğreneyim ayağına her hero ile takılıyorum. O yüzdenmi yetemiyorum acep :p

oyunun temel mantığını kavrayana kadar 2-3 heroyla takılıp sonra her heroyu oynayıp bilmen gerek.

ahmedinejad said:

bu ara dotaya sardım biraz turnuvaları falan da izledim de dota izlemek cidden bayık bir şey ya eğer oyun içinden izlemiyorsan.

bir de item ve level bazlı bir oyun olduğu için iki üç ölümden sonra %90 oyunun şekli belli oluyor. geri kalan 40 dakikada diğer takımın can çekişmesini izliyorsun. çünkü her killden sonra item ve level farkı artıyor.

çok çok nadir denk geldi comeback yapılan maçlar. hani pugda falan oluyor tabi de turnuva maçlarında çoğu takım izin vermiyor buna.

abi şöyle diyim, geçen bi oyun yaptık, adamlar oyun boyunca bizden 10 kill önde götürdü sürekli ama 2-3 towerımızı alabildiler ancak. Çok fazla değişken var ya o konuyla ilgili. Ha 2 taraf da işinin ehliyse, herkes kusursuz oynuyorsa e tabi ilk bikaç killden sonra aşağı yukarı oyun şekillenmeye başlıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Bunun için Icefrog'a teşekkür edebilirsin. Son patch ile comback ciddi ciddi çok zorlaştı.(exp,gold gain,streakler vs vs)

1st pick şu an kral zaten. Konuya biraz girmek istiyorsanız fuckinmad'in blogunu okuyabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...