Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

3 sayfaya bakarak, sığ bir yorum yapayım. Support oynadığın maçların tamamında yenilmişsiniz. Roller de önemli bence, benim de birkaç hero dışında carry performanslarım support'dan daha düşük.

Bir de aa + bane lane'i güçlü bir lane aslında. Tabi önemli olan oyuncudur sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben support oynamayı seviyorum fakat takım supportlanacak bir takım değilse gerçekten hiçbir şey yapamıyorsun ki support olarak kaybettiğim oyunların çoğu öyle, feedlemem etmem asla çok nadirdir team fight dışında gank yediğim fakat takım rezil rusva olunca support ile toplayamıyorsun yani support seçip de kötü takıma gelirsen ne yaparsan yap olmuyor ama carry ile biraz kassan takım kötü olsa da takımı taşıam sanşın oluyor.

random oynuyorum bu arada sadece. carry seçmem hayatta.

atıyorum support oynuyorum, wardlamışım lane'ımdaki adamı da kastırmaya çalışıyorum. lane'deki adam mal oluyor, kule altı saçma sapan gankler deneyip veya olmadık yere gidip gankleniyor/feedliyor veya orta sıçıyor sonra ceremesini support olarak ben çekiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ofansif bir support çözüm olabilir. Yada en temizi yanına bir kişi bulup gireceksin. Gerçi bende bi çok oyunda support oynadım. Genelde pek sorun çıkmıyordu. Bazı öküzcanlar için Force Staff iyi oluyordu. Kaçmasına yardım etmek yada düşmanla arasındaki mesafeyi açmak için. Çünkü cidden hp lerini görmüyorlar. Yemin etmişler gibi çok az canları kalmadan çarpışmadan çıkmıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda oynadığım oyunda bir rus var, adam oyun başlarken "I GO MECH?" yazdı. necro oynuyor kendisi, hiç bir şekilde adam item almadı, last hit kasmadı deny kasmadı hep vurdu durdu creeplere. arada öldü gocunmadı gitti bir daha para kastı. aldığı ilk item reaver oldu 3200 toplayıp. oyunun anasını belledi gitti herif. tek bir kelime konuşmadı tek bir kelime yazmadı. neydi bu şimdi ben hiç bir şey anlamadım. bir insan evladı böyle bir şey yapmaktan nasıl keyif alabilir arkadaş. reaver aldı sonra gitti bot aldı üstüne. nasıl bir zeka ürünü ki şimdi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

support çile de, atıyorum carry alıp supportlanmazsan o da aynı derece çile; kasıyosun kasıyosun boş yere. Veya mid'e gittin kimse ward falan almazsa, sıkntı.

Bence konuşmak etkili oluyor, yani hiç tanımadığım adamlara şöle yapalım dersem 2 seferden birinde kabul ettiriyorum. Atıyorum trilane yapalım diyorum, kabul ederse. Gel ganke, geri dur, git farm yap, şu item'ı kas. Bu tür iletişime geçtiğim zaman olumlu tepki aldığım oluyor. Bazı adamlarda işe yaramıyor tabi.

Bir de random atmak yerine, picklere, lane durumuna göre hero seçmek sinerjiyi arttırıyor. Ha böyle yapınca %60 win oranı mı geliyor, hayır ama oyundan alınan zevk artıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

şu anda oynadığım oyunda bir rus var, adam oyun başlarken "I GO MECH?" yazdı. necro oynuyor kendisi, hiç bir şekilde adam item almadı, last hit kasmadı deny kasmadı hep vurdu durdu creeplere. arada öldü gocunmadı gitti bir daha para kastı. aldığı ilk item reaver oldu 3200 toplayıp. oyunun anasını belledi gitti herif. tek bir kelime konuşmadı tek bir kelime yazmadı. neydi bu şimdi ben hiç bir şey anlamadım. bir insan evladı böyle bir şey yapmaktan nasıl keyif alabilir arkadaş. reaver aldı sonra gitti bot aldı üstüne. nasıl bir zeka ürünü ki şimdi bu?

çok bariz yeni başlamış adam. vermiştir arkadaşı fln accountunu oyunların içine sıçsın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz geç kalmış olcaksın zira tahminler falan vardı fantasy team olayı vs. onları yapamıyorsun artık. ama en azından kuryeyi alırsın kartları yapıştırıp kuryeyi uplarsın falan. yeni heroyu seçme dalgası toplam ödül 3.200.000 usd olunca çıkacak ama artmıcak galiba o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

bu ping denilen illet ms değil mi?
110 ms = saniyenin 9 da 1 i?.. Hani valvenin oyunları local bazlı değil yamulmuyorsam. Bu yüzden ping yüksek olduğunda oyunda sanki fps kaybı varmış gibi oluyor ona lafım yok.

Fakat bu ping olayını ben mi yanlış biliyorum? 50ping ile 100 ping arasında saniyenin 20 de 1 i fark rahatsız ediyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Demek istediğim şuydu aslında. Karşıdaki insanlar 0 ping ile oynamıyor haliyle.
Bende 60 ping varsa, sende 110 ping varsa aradaki saniyenin 20 de 1 i olan fark, fark yaratıyor mu?

yoksa mevzu sadece valve den kaynaklanan, ping yüksek olduğunda takılma olayı mı (bende böyle bir şey varda. arkada download açarsam, sadece valve oyunlarına özel, sanki ara sıra fps kaybı oluyormuş gibi oluyor. indirmelere limit koyuyorum, bağlantıları sınırlıyorum. Diğer oyunlarda böyle bir problem yok, valve ye özel)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...