Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

high, very high falan takılmayın çok.
full carry alınan veya leaver olan aşamayı geçtiyseniz np
dün son bi tane maç atalım dedik, bizim takımda sf shadowblade giderken karşı takım öncesinde dust aldı diye kafası atıp bfury yaptı. dustlarını jukeladım diyo bi de. sdfdfs

bizim takım pugna, s mage, lesh, cent, fiend
karşıda naix, shadow shaman, lina, barat, qop olmasına rağmen biz o cücük hp'lerle 65 dakika oynadık. karşının o setup bizi dümdüz etmesi gerekirken team fight bile aldık. hakikaten çok kötü adamlardı da en sonunda setup kazandı. very high bu dediğim oyun.

zaten dev forumlarında da takılmayın onlara, 80 çeşit level var gibi bi şey denmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

3 gündür chat revokeluyum, ne birine küfür ederim ne biriyle uğraşırım anasını satayım, oyundan çıkıyorum 1 sonraki oyun your chat revoked. demin bitti sonuncusu bir sonraki oyuna girdim 48 hours revoked. yani report edip de check sistemi olmadığının garantisi bu, ezilen adam basıyor verbal report'a 24 saat revoke'u alıyosun. şahane sistemmiş tebrik ettim.

zaten son 2 günde dota bende baş ağrısı yaptı, hep bırakıyorum 3-4 ay sonra dönüyorum yine böyle oluyor tekrar bırakıyorum, demin oyuna girdim 4 rus bir tek ben, adamlar sağ tıkla adam öldürmeye çalışıyor, kule altına yürüyerek giriyor lvl 3, kaçamayacak adamları kaçırmak için ellerinden gelenleri yapıyorlar falan şaka gibi ya. 50 kişiyle oynadıysam 46 si rus 4 u türk kahretsin böyle mm sistemini.

0-11 adamlarla oynamaktan başım ağrıdı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de şimdi bi oyundaydım necro var supportluyorum takımdaki wr phantom assasasini feedledi feedledi bizi kesmeye başladı. benimm skor da 0-9 oldu malum TAKIMA OYNAYAK diye 800 hp ile geziyoruz çünkü

bala göte kill still yapan furion başladı necro noob wr noob

publicde support almıcan abi onu öğrendim. alırsan da kendine oynucan bu kadar basit
Sosyal ağlarda paylaş

bugün oynadığımız oyunlardan biri, bane ve aa lane'ız, dedim ki böyle lane olmaz değiştirelim falan kimseden ses yok, karşımızda tusk + earth. neyse lvl 4-5'e kadar harassliyoruz falan sıkıntı yok, 5'de bir başladı abi, tusk snowball ile earth u alıp geliyor, 1 sn stun, earth yere vuruyor +1 sn stun, tusk shard atıyor, earth yere vuruyor toplamda 4 saniye stun min. 900 dmg falan. ikimizde int herosuyuz zaten. 1 kere kestiler, 2 kere kestiler, 3 kere kestiler. her seferinde diyorum bakın böyle böyle yardım edin, laneları değiştirelim, hiç kimseden ses çıkmıyor, 5 dk sonra "OMFG TOP FED SO BAD, THIS IS GG".

sonra oyun oynıycam diye baş ağrısı çekmeler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...