Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

elmayla önce basıp sonra bi de birbirimize basıyoruz.

http://news.slnutrition.com/wp-content/uploads/2013/02/Arnold-Schwarzenegger-affair-gay-bisexual-franco-colombu-four-sugar-daddies-secret-illegitimate-son-mildred-baena-maria-shriver-wife-separate-divorce-bodybuilder-bodybuilding-muscles-body-now-movies-terminator-sex-nude-naked-bed.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

nesi varmış kulaklığımın sdfsdf

Ufak kulakiçi kullanıyordum, tizleri veriyor ama baslarda yetersiz kalıyordu ne denedimse. Sony mdr-v55 çaktım kafaüstü bantlı olandan. Basları yardırıyo iyice beast mode una giriyorum. Kafadan düşer diye korkuyodum, pek düşme olmadı rahat gibi. Hem daha iyi zone-out oluyorum, özellikle bas gerektiren trance/rave müziklerinde.

Eşofman gibi uzun giyineni de anlamıyorum, ben şort dışında bir şey giyemem hiç. Ne o öyle köylü gibi.

Günün sonunda whatever works for you, gain yapmana kulaklığın ya da kıyafetin etkisi yok, koyduğun eforun yediğin yemeğin etkisi var beyler =) İsteyen palyaço gibi gelsin =)

http://images.getprice.com.au/products/BimgMDR-V55.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırak salondaki kızlara artizlik için ne yapsam diye düşünüp tüm gereksiz gym tiplerini birleştirmişsin resmen bide bize gainzden bahsediyor....,,,,.......

edik: Bak bir üstündeki çocuk gainzlerini göstermiş memesini falan açmış salonda foto çekineceksen öyle çekin gerisini instagrama millete artizlik için koymalık diye algılarım.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Gidiyorum ben.

Gitme kal, ufak cardio yaparız. Kimisi o şeqil kimisi bu şeqil kanka, mutlu edicekse kalcaksan dedim işte bak =)

Diğer bölümlere gidip sporu ihmal etme diye söyledim kimisi şeqil kimisi şeqil al bak bi daha yazıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Ya bırak salondaki kızlara artizlik için ne yapsam diye düşünüp tüm gereksiz gym tiplerini birleştirmişsin resmen bide bize gainzden bahsediyor....,,,,.......

edik: Bak bir üstündeki çocuk gainzlerini göstermiş memesini falan açmış salonda foto çekineceksen öyle çekin gerisini instagrama millete artizlik için koymalık diye algılarım.

>:D<

elma oyle biri degil ya instagram fotosu gibi olsaydi belt takardi
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün itibariyle 30 gündür spor yapmıyorum ben. Amerikaya taşınıp pizza bira ikilisiyle göbek yapacağım...,,,...

Şaka şaka romatoid artrit dediler şampiyon olamayacak mışım kısfmet değilmiş o yüzden bir süre sonra ölüm döğüşüne davet etmekten vaz geçeceğim insanları :/ şansınız varken gelin döğüşelim bak.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Şaka şaka romatoid artrit dediler şampiyon olamayacak mışım kısfmet değilmiş o yüzden bir süre sonra ölüm döğüşüne davet etmekten vaz geçeceğim insanları :/ şansınız varken gelin döğüşelim bak.

tis tis tis..sonra biz davet etcez seni gel bakalim bi check up attiralim diye..
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

bu da ikinci alternatif

Upper Power:
Bench Press: 5x5 - 3x10
Barbell Row: 5x5
Lat Pulldown 4x6-8
OHP 4x8
Arm work

Lower Power
Squat: 5x5
Deadlift: Mag/Ort rep scheme