Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

yetkili abilere bi sorum var

zamanında capoeira yaptım onun etkisi olacak ki ayak kaslarım über duruyor. ben dikkat etmemiştim kız arkadaşım ve diğer arkadaşlarım oha çekince farkettim. baya baya yıllardır sırf bacak basmışım gibi ön ve arka kas mevcut (ya da ne şeyimse artık adı). üni'nin fitnessına gidiyorum ancak hoca yok kendim yapıyorum. bacak çalışmaya hafif tempoda devam etmeli mi yoksa ara verip bel üstüne mi yoğunlaşmalı?

bi de bauchmaschine diye bi alet var karın için. benim yanlarda biraz yağlanma var bunu kaçarlı setlerden ne kadar çalışmali ki yanları eritebileyim?
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

yetkili abilere bi sorum var

zamanında capoeira yaptım onun etkisi olacak ki ayak kaslarım über duruyor. ben dikkat etmemiştim kız arkadaşım ve diğer arkadaşlarım oha çekince farkettim. baya baya yıllardır sırf bacak basmışım gibi ön ve arka kas mevcut (ya da ne şeyimse artık adı). üni'nin fitnessına gidiyorum ancak hoca yok kendim yapıyorum. bacak çalışmaya hafif tempoda devam etmeli mi yoksa ara verip bel üstüne mi yoğunlaşmalı?

bi de bauchmaschine diye bi alet var karın için. benim yanlarda biraz yağlanma var bunu kaçarlı setlerden ne kadar çalışmali ki yanları eritebileyim?

göbek makinası adında alet heralde abs ya da oblique çalıştırıyordur, aletle yağ yakma gibi bir şey duymadım, onun için diyete ve kardiyo rutinine dikkat edicen
Sosyal ağlarda paylaş

Bana kalca bacak calistiriyor gibi geldi.
Bunu elastik bant ile yapsan daha iyi. Once assaya bi yere sabitleyip assadan yukari baltalama haraketi,sonra da yuksek bir yere sabitleyip tersine yapiyordum ben. Beli saga sola dondurup,bantin verdigi en yuksek basinc noktasinda sabitleyip, 2-3 ufak daha da ileri zorlama yapiyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...